Mājīguma elements virtuvē – auduma žalūzijas un to interpretācijas
Foto: Shutterstock

Maldīgi uzskatīt, ka žalūzijas piedien vien priekšnamam, darba telpai vai viesistabā aiz aizkariem. Arī virtuvē žalūzijas derēs jo īpaši labi, turklāt tieši ar to izvēli var panākt necerēti mājīgu noskaņu. Iedvesmojies no ''Houzz'' interjeru paraugdemonstrējumiem un izvērtē, kādas žalūzijas būtu piemērotas tieši tavam mājoklim.

Ja jāizvēlas starp plastmasas līstēm un auduma žalūzijām, iespaidīgāku efektu sniegs tieši otrais variants. Jebkurš audums, gluži kā tas ir ar aizkariem, rada mājīguma klātbūtni, tāpēc romiešu vai rullo žalūzijas būs kā reiz radītas virtuvei.

Chelsea bolthole

Tāpat ļoti labi izskatīsies ruļļu žalūzijas no salmiem. Šāds risinājums ļauj aizsegt konkrētu loga daļu, nevis uzreiz visu logu. Ja tie ir vairāki logi, var variēt katrā logā ar žalūziju augstumu, regulējot gaismas plūdumu telpā.

Kitchen

Virtuvē ar lieliem logiem var apsvērt domu par vienu lielu rullo žalūziju. Ja lielākoties tīk redzēt ainavu aiz loga un negribas aizsegt logu, šāds risinājums to ļaus, turklāt rullītis nebūs tik uzkrītošs.

Spring Parade 2012

Virtuvē ar nelieliem logiem labi izskatīsies kāda audumu žalūzija kā spilgts akcents telpai.

Project 1

Ja virtuves iekārta un sienu krāsojums ir visai neitrāls, tad tieši žalūzijas logos var būt košais aksesuārs.

Pimlico Townhouse

Arī šis interjers kalpo kā ļoti veiksmīgs piemērs tam, ka žalūzijas var būt telpā kā galvenais akcents.

Hastings II

Virtuves, kas apvienotas ar viesistabu vai ēdamzonu, izskatīsies omulīgākas, ja logos iekārs tieši audumu žalūzijas, tādā veidā turpinot sajūtu, kas radīta otrā telpā, kur logos iekārti aizkari. Šādos gadījumos rūpīgi jāizvērtē logu rotas, lai rastos harmonisks kopskats.

WIMBLEDON HOUSE

Saskaņojot žalūzijas ar virtuves iekārtu, nezaudēsi plašuma sajūtu telpā un ļausi mēbelei it kā turpināties, nesadalot telpu vairākās daļās.

Craftsman Charm

Arī šajā piemērā žalūziju krāsa piemeklēta tik ļoti pieskaņota virtuves iekārtai, ka loga siena izskatās vēl plašāka un arī paši logi lielāki.

Photograper - Aviad Bar Ness, Architect - karen goor

Virtuvē ar koka elementiem piestāvēs pieskaņotas žalūzijas, tādā veidā izcelsies gan tās, gan arī koks.

Studio Remodel

Ja aizkari pie atvērta loga var plandēt un traucēt darboties pie virsmas, šādas auduma žalūzijas izskatīsies tikpat mājīgi un neradīs šādas problēmas.

our house

Virtuvēs, kur nepieciešams patverties no spožās saules gaismas, var izvēlēties biezāka auduma žalūzijas, kas ļoti labi pildīs savu funkciju un izskatīsies harmonijā ar pārējo interjeru.

Kirribillio Studio Apartment

Tags

Interjera idejas Virtuve

Comment Form