Omulība uzreiz aiz sliekšņa – feinas idejas priekšnama iekārtošanai

Omulība uzreiz aiz sliekšņa – feinas idejas priekšnama iekārtošanai
Foto: Shutterstock

Priekšnama iekārtošanai bieži nevelta īpaši lielu vērību – galvenais, ka ir, kur nolikt apavus, virsdrēbes, un ar to vien pietiek, tomēr velti tā domāt. Patiesībā priekšnams jāiekārto tikpat pārdomāti, galu galā, tā ir pirmā telpa, kas sagaida, mājās pārnākot, un ir pēdējā, kurā uzkavējamies, dodoties dienas gaitās. Tātad arī šai telpai jābūt mājīgai, omulīgai un tādai, kurā ir patīkami uzkavēties.

Skaidrs, ka vienam priekšnams ir lielāks, citam mazāks, tāpēc ne visas idejas būs piemērotas katra mājoklim, un tomēr dažas nianses, iespējams, būs nošpikošanas vērtas, ko atradām ''Houzz'' apkopotajos interjeros.

Piemēram, šajā mājoklī, kur priekšnams ir ļoti nosacīts un nav vietas nevienai mēbelei, uzmanība veltīta grīdai, izklājot gaumīgu un interesantu paklāju. Bezpersoniskie gumijas materiāla kājslauķi lai paliek trepju telpām, iekštelpās izvēlies ko mājīgāku un pēdām patīkamāku.

Arī šajā mājoklī uzmanību piesaista raibais paklājs, taču bez tā šajā piemērā uzmanību vērts pievērst interesantā dizaina beņķim, kas izskatās, it kā kopā būtu salīmēti divi krēsli.

Ja priekšnama platība to ļauj, šeit noteikti jāatvēl vieta kādam krēslam, un kāpēc gan tas nebūtu skaists dizaina krēsls?

Visai mājīgi izskatīsies, ja izvēlēsies mīkstu, ērtu un paliela izmēra krēslu, kur pietiek vietas arī somiņai. Šādā krēslā būs patīkami iesēsties, atgriežoties mājās pēc nogurdinošas darba dienas.

Tā kā šajā zonā visai bieži izvieto skapi, šis risinājums var kalpot par veiksmīgu piemēru, kā aizstāt masīvos skapjus. Vaļējie plaukti ir visai pateicīgi dažādu groziņu un kastu glabāšanai, kur tad arī noslēpt visu, ko negribas redzēt. Ja kastes saskaņosi ar sienas vai skapja krāsu, tas kļūs vēl neuzkrītošāks un telpas plašums vizuāli no tā tikai iegūs.

Skaidrs, ka kaut kur jau ir jāglabā daudzie cimdi, cepures, šalles un citi aksesuāri, tāpēc šim nolūkam labi derēs pīti grozi, kas palīdzēs kopumā visam izskatīties elegantāk.

Starp citu, priekšnamā reti kurš atvēl vietu arī kādam augam. Ja nav iespējas kā šajā gadījumā izvietot plauktu tieši šim nolūkam, piestiprini kādu nelielu plauktu pie sienas vai izmanto iekarināmos puķupodus.

Lūk, šajā mājoklī augi izmantoti arī apdrukās uz sienām un pat bildēs rāmīšos – šāda pieeja noskaņu atdzīvinās.

Atceries, ka spogulis ir obligāta sastāvdaļa šajā zonā, taču arī tā nepieciešamību var pārvērst radošāk, zem tā novietojot kādu kumodi, plauktu, kur salikt aksesuārus, piemēram.

Ja atslēgu atrašana allaž sagādā galvassāpes, aizlienē šo ideju par atslēgu paneli un nekas nepazudīs no savas vietas, turklāt izskatīsies jauki.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka