Praktiski, estētiski un funkcionāli – interesanti pielietojumi aizkaru stangām
Foto: Shutterstock

Pat tad, ja logi aizkariem vai žalūzijām jau rotāti, tas nebūt nenozīmē, ka stangām nav citu pielietojumu. Interneta dzīlēs var atrast neskaitāmus risinājumus, kur gan praktiskiem, gan estētiskiem nolūkiem līdz tieši aizkaru stangas.

Piemēram, ja vietas uz palodzes ir pārāk maz, iestiprini stangu logu ailē un iekarini tajā nelielus podiņus ar garšaugiem. Tādējādi panāksi interesanta noformējuma garšaugu dārziņu.

Visai līdzīgu pielietojumu var atrast stangai vannasistabā kādā nišā un iekarot tajā pēc tam spainīšus kosmētikai, zobu birstēm, vai arī uz āķīšiem vienkārši pakarinot švammes, birstes un roku dvieļus.

Tā kā aizkaru stangas pieejamas un uzstādāmas dažādos izmēros, ļoti labi tās var kalpot kārtības ieviešanai plauktos. Tā kā vietas parasti ir mazāk nekā vajadzību plauktos salikt dažādas lietas, mazās stangas var noderēt, lai uz tām pakarināt tīrīšanas līdzekļus, lupatiņas, dvieļus, tualetes papīra ruļļus vai roku dvieļus.

Pie praktiskajiem ieteikumiem nevar nepieminēt kurpju glabāšanu. Augsto papēžu apavi pat ļoti labi glabāsies šādā veidā, uzlikti uz stangas, tādējādi sarindojot tos skaisti pat vairākos līmeņos dziļākos plauktos.

Dažādu rokdarbu vai šūšanas entuziastiem var noderēt šī ideja, kur stangas izmantotas nieku glabāšanai. Arī virtuvē var atrast vietu kam līdzīgam, lai uz stangas uzliktu, piemēram, cepamā papīra, folijas un roku dvieļu ruļļus.

Veļas mazgāšanas stūrītī arī var atrast vietu stangai, kur novietot pakaramos veļas žāvēšanai, ja gadījumā jāizžāvē tikai daži apģērba gabali.

Nav noslēpums, ka mēbeles bez durtiņām var radīt nekārtīgu kopskatu telpā, tāpēc plauktu satura noslēpšanai neliela stangas ar aizkariņiem radīs pie viena arī mājīgāku noskaņu.

Lai arī stanga izmantota aizkariem, novietojums nav vis pie logiem, bet pašā istabas vidū, tādējādi atdalot istabu bez starpsienu palīdzības. Šādi telpas parametrus var mainīt pēc noskaņojuma.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Aizkari Interjera idejas Mājokļa iekārtošana
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form