Pirmā iespaida radītājs – priekšnams. Lietas, kurām jābūt šajā telpā
Foto: Shutterstock

Priekšnamu varētu saukt par mājas vizītkarti, jo tieši šo telpu, ienākot pa durvīm, cilvēki pamana pirmo, tāpēc par tās labiekārtošanu nevajadzētu aizmirst. Ja vēl esi meklējumos priekšnama labiekārtošanas procesā, tad tev noderēs idejas ar lietām, lai iekārtojumu padarītu omulīgāku un ciemiņiem tīkamāku!

Portāls "Houzz" atklāj priekšmetus un dekorus, kas priekšnamu padara mājīgu un vienlaikus praktisku. Iespējams, kāda no šīm lietām jau ir tavā mājoklī, bet, ja nav, tad vari apsvērt domu par tās nepieciešamību.

Ciemiņi priekšnamā novērtēs, ja būs paredzēta vieta ne tikai drēbēm, bet arī vieta, kur varētu nesteidzīgi apsēsties, lai novilktu apavus. Priekšnamā var atvēlēt kādu stūrīti krēslam, mini dīvānam vai iebūvētam skapim, kurš būtu pietiekami izturīgs, lai uz tā apsēstos. To var papildināt arī ar dekoratīviem spilveniem dažādos krāsu toņos. Piekritīsiet, ka apavus patīkamāk ir vilkt sēžot, nevis stāvot kājās.

Noderīgs un praktisks dekors priekšnamā būs arī lietussargu turētājs, kā arī galdiņš, kur var nolikt atslēgas, vēstules, jaunākos žurnālus vai citas lietas. Uz galdiņa vari novietot arī kādu augu podiņā vai grieztos ziedus, kas uzreiz radīs jauku priekšstatu un mājīgumu.

Priekšnamā noteikti jābūt arī kādai mēbelei, kur ietilpināt apavus, cepures, cimdus un citas lietas, kas nepieciešamas. Šajās mēbelēs novieto arī ērtas čībiņas, kas paredzētas viesiem. Tāpat ciemiņi novērtēs, ja varēs paspoguļoties lielākā vai mazākā spogulī. Vairāk noderīgu padomu par to, kā izvēlēties piemērotāko spoguli, lasi šeit. Ja vieta atļauj, tad telpā vari novietot arī kādu gleznu, lielāku telpaugu vai dekoru, kuru varētu novietot uz grīdas. Par mājīguma sajūtu telpā un uz grīdas gādās arī lielāka vai mazāka izmēra paklājs.

Kam vēl jābūt mājokļa pirmajā telpā – priekštelpā, lasi šajā rakstā.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Interjera idejas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form