Video: Stilīgas lampas izveide no galda tenisa bumbiņām
Foto: Kadrs no video

Interjers ir izslāpis pēc kāda jauna aksesuāra? Ja esi apbruņojies ar vēlmi kaut ko uztaisīt pats savām rokām, šī video pamācība nāk īstajā laikā. Liekot kopā bumbiņu pie bumbiņas, iegūsi pasakaina skata dekoratīvo lampu, kas izskatīsies kā gubu mākonis.

Nepieciešamie materiāli:

  • Kartons;
  • Zīmulis;
  • Labi daudz galda tenisa bumbiņu,
  • Karstā līmes pistole,
  • Spuldzes patrona ar vadu (LED spuldze).

Vispirms uz kartona uzzīmē mākoņa formu, kādu aptuveni vēlies iegūt gatavo lampu, un izgriez to. Ar karstās līmes pistoles palīdzību vispirms salīmē baltās galda tenisa bumbiņas apkārt formai kā rāmi, bet līmē nevis uz kartona, bet bumbiņu pie bumbiņas. Kad tas izdarīts, var līmēt nākamo kārtu ar bumbiņām virs tām. Turpini tādā pat veidā līmēt bumbiņas vienu virs otras cieši blakus, lai veidojas mākoņa forma uz augšu. To, cik liela lampa būs beigās, ietekmēs tas, cik kārtās līmēsi bumbiņas. Kad viena puse šādi salīmēta, tādā pat veidā izveido otru pusi.

Kad abas mākoņa puses ir gatavas, vienā mākoņa pusē iestiprini spuldzes patronu ar vadu, nepieciešamības gadījumā patronu pielīmējot pie bumbiņām. Tad salīmē abas mākoņa puses kopā, tukšās vietas aizpildot ar papildu bumbiņām, tās pielīmējot.

Video:

Svarīgi! Šīs lampas izveidē izmanto LED spuldzi, kas tā nesakarst, pretējā gadījumā galda tenisa bumbiņas no siltuma var sakust.

Šajā video pamācībā izmantota lampa, kas ieslēdzas ar aukliņas pavilkšanu, taču var izmantot arī vienkāršāku variantu, kurā spuldze ieslēdzas ar slēdža palīdzību.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Apgaismojums Interjera idejas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form