Mājīgais seifs interjerā: kumodes visdažādākajos izpildījumos
Foto: Shutterstock

Līdzīgi kā teicienā, ka katram mājās ir maisiņš, kur glabājas maisiņi, to pašu var teikt par kumodēm. Teju katram mājās ir kāda kumode, kas kalpo kā visdažādāko mantu slēpnis. Atvilktnes vai glītas durtiņas, bet neliels glābiņš šī mēbele noteikti ir, lai varētu salikt mantas, kuras noslēpt no acīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diezgan izplatīta vieta, kur novietot kumodi, ir priekšnams. Zem trepēm, pie tām, līdzās parādes durvīm vai kur citur, mēbele palīdz paslēpt dažādas mantas, piemēram, rokassomas, cepures, šalles, bet virsma kalpo dažādu ikdienas sīkumu, piemēram, sīknaudas un atslēgu novietošanai.

Visai glīti kumodi var iekļaut arī bērnistabā, piemēram, katru atvilktni nokrāsojot savā tonī.

Nav slikta doma apvienot kumodi ar spoguli, tādējādi arī iegūstot telpai plašumu.

Savukārt kumodes virsma ir visai pateicīga dažādu aksesuāru glabāšanai, piemēram, ziedu vāzēm, svečturiem, fotorāmīšiem un citiem niekiem.

Kam tas aktuāli, var aizņemties šo ideju, kur kumodes virsma izmantota kā bērna pārtinamais galds.

Visai bieži kumodes izmanto tieši apģērbu glabāšanai, taču ir piemēri, kas ataino ko pavisam citu. Piemēram, šajā gadījumā kumodē ir iebūvēta izlietne, bet atvilktnēs, visticamāk, noglabāti tīrie dvieļi.

Ja telpa neļauj īstenot visas ieceres, kumodes vajadzību var apvienot ar naktsskapīti.

Eleganti izskatās kumodes ar katru atvilktni savā tonī. Varbūt jāpārkrāso esošā?

Atturīgā interjerā ļoti labi izskatīsies kas neoriģināls, piemēram, šāda kumode, kas izskatās jau labu laiku nokalpojusi, lai gan joprojām pat ļoti labi pilda savu funkciju.

Savukārt klasiska stila piekritēji var izvēlēties kaut ko senatnīgu un no tumša koka. Šāds salikums nekad neizies no modes.

Gadījumā, ja šie attēli iedvesmojuši pārvērtībām, palūko šīs idejas, ar kādām metodēm kumodei var piešķirt jaunu elpu, savukārt šajā rakstā uzzini, cik dažādi intejerā var iekļaut kumodes.

Tags

Mājokļa iekārtošana Mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form