Darini pats: oriģināli krīzes laika dekori no koku un smilgu saknēm
Foto: Privātais arhīvs

No dabas materiāliem var radīt fantastiskas interjera odziņas mājai – to pierāda arī interjera dizainere Anda Ozoliņa, kura izveidojusi skaistus dekorus no koku un smilgu saknēm.

Interjera dizainere savus darinājumus pieteikusi arī "Delfi Aculiecinieks" konkursam, kurā cilvēki aicināti dalīties ar savām nodarbēm ārkārtējā situācijā.

Kā raksta Anda, viņa Tūjā staigājusi gar jūras krastu, kur pēc vētras liedagā ir izskaloti koki ar visām saknēm. "Man radās iedvesma radoši un meditatīvi radīt dekorus Lieldienām," papildina Anda, "mana pamatprofesija ir interjera dizains, tādēļ visur saredzu, ko varu radīt skaistai videi."

Vai šādus dekorus izgatavot ir sarežģīti? Viņa teic, ka nē. Interjera dizainere pastaigājusies gar jūru apmēram trīs stundas, lasot izejmateriālus vietās, kur spēcīgais vējš bija izgāzis kokus ar visām saknēm. "Pīt var jebko, viss atkarīgs no fantāzijas! Var pīt grozus, lampas, sienas dekorus. Es stiprināju ar melniem savilcējiem, bet var ar metāla stieplēm, ar striķiem, ar visu, kas ir pie rokas," padomos dalās Ozoliņa, kura izveidojusi gan skaistus grozus Lieldienu olām no smilgu saknēm, gan arī oriģinālus dekorus no koku saknēm.

Lūk, interjera dizaineres unikālie dekori:

"Delfi Aculiecinieks" mudina arī pārējos piedalīties konkursā, kurā jāparāda, kā kavējat laiku ārkārtējā situācijā, jo pašizolācijas laikā savos mājokļos varam darīt kaut ko tādu, kam citkārt neatlika laika. Piemēram – darināt rokdarbus, beidzot uzcelt savu pirmo siltumnīcu vai arī salabot kādu lietu, kas ikdienā tika atlikts laika trūkuma dēļ. Foto un aprakstu gaidām e-pastā: aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu, kas redzama šeit. Varbūt tieši tu būsi laimīgais, kurš saņems "Delfi Aculiecinieks" balvu – tirdzniecības centra "Rīga Plaza" dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Tags

Paliec mājās Interjera idejas Lieldienas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form