Iebūvētas, apaļas, atvērtā tipa un pat koka – vannas katrai gaumei
Foto: Shutterstock

Tie, kam ir vanna, domā par to, kaut būtu bijusi lielāka duša, savukārt tie, kam ir tikai duša, tā vien sapņo par lielu vannu. Ir arī tādi gadījumi, kad abas SPA cienīgās sastāvdaļas ir apvienotas, taču tiem, kas vēl kāro pēc savas sapņu vannas, var labpatikt šie piemēri.

Tā vien šķiet, ka ar katru gadu vannu piedāvājumā parādās arvien kaut kas jauns un pārsteidzošs. Un labi vien ir, jo tad mēs katrs varam atrast kaut ko savai gaumei atbilstošu. Visbiežāk sastopamas stūra vannas un sienā iebūvētas vannas, kas aizņem ievērojami mazāk vietas, tāpēc arī tiek izvēlētas kā praktiskākais risinājums.

Tas, ka tiek izvēlēts šis tradicionālākais vannas veids, nebūt nenozīmē to, ka nav iespējas radoši izpausties šajā izpildījumā. Apakšējo vannas daļu var apšūt ar koka dēlīšiem, izveidojot tādu kā kasti, bet tikpat labi šuvums var būt no mozaīku vai lielākām flīzēm. Šādu vannu priekšrocība ir tā, ka sienas daļā var tikt izveidots plaukts visā vannas garumā, kur novietot vai nu mazgāšanās līdzekļus, vai svecītes kādā relaksētā atpūtas reizē.

Ļoti kārdinoša ideja par vannu pie loga, kur vērot katras sezonas dabas burvību. Droši vien, esot šādā vannā, nepienāk brīdis, kad gribas doties ārā no tās.

Lai arī ierasts redzēt klasiski baltas vannas, piedāvājums pasaulē ir tik dažāds, ka var atrast arī kaut ko tik alternatīvu kā šajā attēlā. Metālisku virsmu cienītājiem noteikti patiktu šāds risinājums.

Katram stilam patiesi piestāv sava vanna, un šāda tipa vanna, kas ir gana spoža, noteikti iederēsies kādā romantiskā lauku mājā, kur dominē ķieģeļu sienas, koka grīdas vai akmens flīzes.

Pēdējo gadu atklājums tiem, kas vēlas atjaunot jau savu esošo un vērtīgo čuguna vannu, ir speciālās kājiņas, kas vannu padara greznāku. Ne visiem stiliem tās piestāvēs, tomēr šādu risinājumu der paturēt prātā.

Kas to būtu domājis, ka var būt arī koka vanna? Šis droši vien nav ne tas biežāk sastopamais, ne arī lētākais risinājums, taču tiem, kas atzīst oriģinalitāti, ideja var kalpot kā iedvesma.

Arvien vairāk, pietiekami plašos dzīvokļos vai privātmājās, parādās tendences izvēlēties brīvi stāvošās vannas. Ja vien vieta to atļauj, tad šāda tipa vanna patiesi ir ieviešanas vērta.

Koka apšuvumi šobrīd ir modes aktualitāte vannasistabas interjerā.

Tomēr klasiski balta vanna nekad neizies no modes, un tā būs vērtība, kas nekad nekļūs apnicīga. Baltu vannu piedāvājums ir visplašākais, sākot no stūra, sienas, beidzot ar apaļas, kantainas un ovālas formas vannām.

Tiem, kam ir iespēja vienā telpā apvienot gan dušas kabīni, gan vannu, noteikti jāievēro kaut kāda saskaņotība, kā tas ir veiksmīgi izdarīts šajā gadījumā ar marmora virsmas pielietojumu.

Ja iedvesmas vadīts vēlies painteresēties par vannu piedāvājumiem Latvijā, tad iesakām iepazīties ar Vannupasaule.lv, Paa.lv, Vannufabrika.lv, Ravak.lv, Casadivanna.com un Sanel.lv piedāvājumu.

Tags

Vanna Vannasistaba

Comment Form