Vannasistaba bez dvieļu kalniem. Idejas, kā tos kompakti uzglabāt un pārvērst par telpas aksesuāriem
Foto: Shutterstock

Dvieļu klātbūtne vannasistabā ir neatsverama, taču ar vienu dvieli nepietiek, bet četri dvieļi vienuviet jau ir par daudz. Kā tos kompakti uzglabāt šajā mazajā telpā un kā tos veiksmīgi iekļaut interjerā?

Ja vannasistaba ir aprīkota ar plauktu sistēmu, tad tajā noteikti jāatvēl vieta dvieļu uzglabāšanai. Daudz parocīgāk ikdienā paņemt jaunu dvieli būs no šīs telpas, nevis citas istabas skapja.

Ļoti ērts un katrā vannasistabā ieviešams ir speciālais dvieļu žāvētājs, kas palīdzēs arī dvieļus kompakti uzglabāt. Tā kā šis pakaramais ir apsildāms, tad līdz nākamajai lietošanas reizei dvielis būs paspējis izžūt, tāpēc nav vajadzības vienlaicīgi izkārt vairākus.

Ja nav vēlmes dvieļus karināt pie sienas, var izmantot speciālus pakaramos jeb statīvus, kur var ērti vienlaicīgi uzglabāt vairākus dvieļus. Šāds risinājums ir ērti izmantojams pie vannas, lai, izkāpjot no tās, dvielis būtu viegli pieejams.

Vannasistabās ar vaļējiem plauktiem dvieļus var uzglabāt gan salocītā, gan sarullētā veidā. Sarullēti dvieļi būs vieglāk uzglabājami mazākos plauktos, kur salocīti tie aizņemtu gandrīz pusi no plaukta.

Oriģināls veids, kā dvieļus uzglabāt radošākā izpildījumā, ir ieviest kāpnītes, kuras var izmantot kā statīvu. Turklāt uz tā var ne tikai pakarināt dvieļus, bet arī halātu un drēbes, ja nepieciešams.

Interesants risinājums ir arī šaurs vertikālais plaukts, kur vienu virs otra var sakārtot salocītos dvieļus. Tā kā plauktu pamatnes nav lielas, tad pats plaukts nav nemaz redzams, tāpēc tas nesaraibina kopējo interjeru telpā.

Atvērta tipa plauktos var izlikt arī pītos grozus, kuros eleganti paslēpt salocītos vai sarullētos dvieļus.

Ērti un praktiski ikdienā izmantot dvieļus varēs, ja viegli pieejami būs ne tikai tīrie dvieļi, bet arī kaste vai grozs, kur salikt netīros. Šādā novietojumā būs ērtāk sekot līdzi to tīrībai.

Ja parasts pakaramais nešķiet piemērots vannasistabas interjeram, var izvērt kādu biezāku auklu vai virvi un tad dvieļus pārlocīt tai pāri. Šāds risinājums noteikti piestāvēs jūrnieku stila interjeram.

Gadījumā, ja piedāvājums plauktiem un pakaramajiem nav šķitis vilinošs, var izmantot kādu antīku krēslu, uz kura nolikt dvieļus. Arī šāds risinājums var gaumīgi iekļauties interjerā.

Tags

Dvielis Vannasistaba

Comment Form