Moderna vide vecā vannasistabā. Kā no nekā radīt stilīgu interjeru?
Foto: Shutterstock

Ne vienmēr ir nepieciešams kosmētiskais remonts un lielas pārvērtības, dažkārt pietiks ar izdomu un radošu pieeju, lai pat visvecmodīgākajā vannasistabā ieviestu mūsdienīgu pieskārienu. Smelies idejas un pārvērt līdz nepazīšanai arī savu vannasistabu!

Klasisks sienas segums ar baltām flīzēm nebūt nav tas sliktākais noformējums. Šajā gadījumā vienmuļais iekārtojums papildināts ar koka kasti zem izlietnes, kur uzglabāt tīros dvieļus, bet pie vannas novietots stilīgs koka ķeblītis, kas kopējo noskaņu rada krietni mūsdienīgāku.

Neuzkrītošā interjerā vienmēr nepieciešami kādi akcenti, un šajā gadījumā antīks spoguļa rāmis un atjaunots koka skapītis ir tieši tas, kas nepieciešams interjera atsvaidzināšanai. Savukārt dzīvespriecīgākam noformējumam noderēs krāsaini aksesuāri.

Lai arī šis interjers veidots apzināti senatnīgs, var aizlienēt kādu vintāžas stila ideju – spoguļa rāmi, kumodi vai interesantās tapetes.

Nav nepieciešams noslēpt antīkās detaļas, gluži otrādi – tās jāizceļ. Šajā gadījumā vecā koka kumode ļoti labi piestāv brūno toņu grīdai, savukārt vannas ārpuses melnais krāsojums sasaucas ar flīžu šuvēm, tāpēc atliek vien papildināt interjeru ar kādiem aksesuāriem, lai noformējums būtu stilīgs.

Arī šāds stils vannasistabai veidots apzināti, taču idejas ir aizņemšanās vērtas. Piemēram, metāla spainis izlietnes vietā, koka sienas un spoguļa noformējums ar koka durtiņām. Šis oriģinālais interjers būs kā radīts mājīgai lauku mājai.

Dažkārt ir vērts apdomāt, vai tik veco vannu vai izlietni nav vērts pārkrāsot, jo tādā veidā interjers pilnībā maina savu noskaņu. Šajā piemērā laima zaļā krāsa veiksmīgi atsvaidzina sterili balto vidi un arī gaiši zilais sienas krāsojums uzreiz labāk izceļas.

Nebūt nav jāizmet visas vecās mēbeles, dažkārt tieši tās ir vērtīgākās. It īpaši tad, ja mēbelei radīts vecināts efekts, tā jo īpaši labi iekļausies interjerā. Papildinot šādu plauktiņu ar pītu groziņu vai metālisku spainīti, noformējums nemaz neliecinās par to, ka kaut kas šeit ir nokalpojis savu laiku.

Dažkārt tieši sīkumi ir tie, kas veido gaumīgu vidi. Šajā piemērā vienkāršais plauktiņš, elegantie pakaramie un trauki ir tas, kas rada stilīgu un mūsdienīgu interjeru, novēršot uzmanību no iespējamām nepilnībām.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Vannasistaba
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form