Melns un vēl melnāks. Tumšā un drosmīgā krāsa vannasistabas interjerā
Foto: Shutterstock

Vannasistabas ierasts redzēt gaišos un saulainos toņos, taču arī apģērbu klasiskā melnā krāsa var būt elegants risinājums, kas izskatīsies gaumīgi un interesanti. Starp citu, melna krāsa mazā vannasistabā radīs arī plašāku telpu.

Melns ar baltu ir ļoti klasisks krāsu salikums ne tikai apģērbā, bet arī interjerā, un šajā piemērā tas veiksmīgi izmantots, saskaņojot grīdu ar izlietni.

Melnā krāsa lieliski saskan ar zelta motīviem, un šo kombināciju var veidot, izmantojot apzeltītu spoguļa rāmi, kumodi ar spīdīgiem motīviem, sienas lampu ar attiecīgiem elementiem, un pat slēdžus pie sienām. Ja šķiet, ka melnā krāsa būs pārāk drūma, zeltītie motīvi ir tas, kas piešķirs dzīvīgumu telpai.

Melno krāsu var ieviest ar flīžu sienu vai tapetēm, kā tas izdarīts šajā interjerā, un arī šeit noskaņa itin nemaz nav tik drūma, jo izmantoti metāliski spīdumi, kas atsvaidzina kopskatu.

Melnai krāsai piemīt ne tikai savs šarms, bet arī elegance. Vai tas būtu spoguļa rāmis, sienas noformējums vai izlietne, tumšā krāsa izceļ visu gaišo un padara to pamanāmāku.

Melnā interjerā labāk izceļas apgaismojums, un pat tad, ja nav logu, var panākt gana mājīgu noskaņu, pats galvenais ir izvēlēties ne pārāk tumšu un ne pārāk gaišu apgaismojumu.

Ja melnās krāsas laukumi izmantoti daudz, nevajadzētu aizmirst par lieliem spoguļiem, spīdīgām virsmām un gaišu grīdas segumu. Ja tas viss tiks ievērots, interjers nebūs ne tumšs, ne drūms.

Stilīgi izskatīsies, ja vannasistabas siena vai daļa no tās būs noklāta ar melnbaltām mozaīka flīzēm. Raibi, bet mūsdienīgi un gaumīgi.

Lai arī šāda krāsu izvēle nav bieži manīta klozetpodu izvēlē, gala rezultāts izskatās gan interesanti, gan eleganti.

Starp citu, melnā krāsa visai labi saskan ar koka elementiem, tātad, pārkrāsojot sienas, nebūs jāmaina iekārtojums ar esošajām koka mēbelēm.

Lai arī cik neiespējami tas šķistu, ar melnās krāsas palīdzību var radīt arī gaišāku noskaņu telpā. Veiksmīga krāsu kombinācija ne tikai radīs stilīgu interjeru, bet arī plašuma sajūtu telpā.

Ideja radošiem entuziastiem – pārkrāso veco čuguna vannu no ārpuses ar melnu krāsu vai melnu tāfeles krāsu. Baltā iekšpuse ļoti labi izcelsies, turklāt vanna izskatīsies pavisam citādāk.

Taču ar melno krāsu var arī neaizrauties tik lielos apmēros, pat nelieli melni akcenti izskatīsies ļoti labi, piemēram, kāds plaukts, galda virsma vai spoguļa rāmji.

Arī pavisam neliela melnās krāsas klātbūtne sniegs elegances klātbūtni. Sienas tapetes ar melniem motīviem, salikumā ar melnām lampu abažūrām un kādu mēbeli, izskatīsies kā no žurnālu vāka.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Krāsas interjerā Vannasistaba
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form