Foto: Shutterstock

Vannasistaba daudzu mājokļos ir sāpīgākais temats attiecībā uz iekārtošanu. Gribas lielu skapi, gribas plauktus pie sienām, vannu, dušu, atsevišķu dvieļu plauktu utt., taču visas šīs iegribas nav iespējams apvienot vienā telpā, ja vien tā nav dzīvojamās istabas platībā. Tāpēc palūko šos piemērus, kur izmantoti viltīgi paņēmieni mazu vannasistabu iekārtošanai.

Ne visas vannasistabas var lepoties ar daudziem kvadrātmetriem, lai izpaustos ar mēbelēm, ko tur ietilpināt. Šajā gadījumā var novērtēt veiksmīgu risinājumu, kā vienuviet apvienot plauktu dažādu priekšmetu glabāšanai ar spoguli.

Pārlūko telpu – iespējams, griestu daļā ir vieta, kur noglabāt rezerves dvieļus, tualetes papīra ruļļus un citas nepieciešamās lietas.

Vannasistabā ar slīpiem griestiem arī var izlikt plauktus, tikai jāpiemēro ideja konkrētiem apstākļiem. Šī mazā vannasistaba ļoti veiksmīgi ataino to, ka arī pie slīpās sienas var piestiprināt plauktus.

Lai jau tā mazo telpu nesadalītu vēl mazāku, stikla starpsiena dušas atdalīšanai būs ļoti piemērota. Citus piemērus šim risinājumam var palūkot šajā rakstā.

Dvieļu glabāšanai vannasistabā var aizņemties šo ideju, kur lielākiem krājumiem var izmantot zonu virs klozetpoda, savukārt zem virsmas, kur ir izlietne, apsildāmu dvieļu žāvētāju, tādējādi iztiekot bez āķiem pie sienas.

Ja ļoti kārojas vannasistabā izlikt telpaugus, bet tiem nav brīvu plauktu, aizņemies šo alternatīvu, liekot plauktus augstāk.

A post shared by Lena (@lena_steinke) on Oct 22, 2017 at 9:05am PDT

Ne visi var atļauties zem izlietnes izvietot durtiņu plauktus vai kur citur kādu mēbelei atsevišķi tieši kosmētikai, tad nu šim nolūkam var izmantot nelielu, bet kompaktu statīvu.

Kādu plauktu, kaut vai mazgāšanās līdzekļu glabāšanai, var piestiprināt arī pie sienas virs vannas.

Ne vienmēr jāizvairās no atklātiem plauktiem, kur katra noliktā lieta ir redzama. Šajā piemērā uzskatāmi redzams, ka pat plaukti mazā vannasistabā labi izskatās, turklāt praktiski noder. Ja to vietā būs masīvāka mēbele, telpa zaudēs daļu plašuma.

Vieglāku kopskatu var iegūt, izmantojot plauktus, kas ir sienas krāsā, tādējādi sapludinot toņus un neizceļot atsevišķas detaļas.

Ja ir plānos pamatīgi mainīt vannasistabu, ir vērts apsvērt iebūvēto plauktu priekšrocības. Šādos gadījumos nav iespējams uzdurties uz plauktu malām, turklāt telpa nezaudēs vietu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!