Roku dvieļi virtuvē – idejas parocīgai to glabāšanai
Foto: Shutterstock

Bez roku dvieļiem virtuvē neiztikt, taču dažkārt to glabāšana sagādā problēmas – vienviet tie nav ērti aizsniedzami, citur tie traucē, bet vēl kaut kur tie gluži neiederas interjerā. Aizņemies kādu no šīm idejām, kuras ir gaumīgi piemērotas vietas roku dvieļiem virtuvē.

Virtuves iekārtas, kur speciāli atvēlēta brīva niša roku dvieļu glabāšanai, ir ļoti parocīgs risinājums ikdienai. Iebīdīts statīvs nebojās interjeru, un tad dvielis var būt teju jebkādā krāsā, bet, kad tas vajadzīgs, stangu var izbīdīt un dvieli jebkurā brīdī varēs ērti izmantot.

Šādas izbīdāmas stangas var būt gan viena, gan vairāku dvieļu glabāšanai.

Vai tā būtu salas tipa virsma vai virtuves iekārtas galējā mala, pie tās var piestiprināt pakaramo, kur dvielim vienmēr glabāties. Šeit tas lieki nepievērsīs sev uzmanību, bet vienlaikus būs ērti aizsniedzams.

Ja vēlies dvieli izmantot arī kā aksesuāru telpā, tad piemērota vieta to glabāšanai var būt cepeškrāsns rokturis. Pārkarini tam pāri košos roku dvieļus – te tie labi izskatīsies un arī pietiekami ātri izžūs, ja tiks izmantota cepeškrāsns.

Lūk, gaumīgs piemērs, kur roku dvielis nav tikai vajadzība, bet arī elegants aksesuārs! Tos noteikti var pielāgot sezonai un gadalaikam.

Virtuvei noteikti piestāv svari, tāpēc, ja nu krājumos saglabājušies kādi antīki, bet interjeram atbilstoši, tos var izmantot kā plauktiņu dvieļu glabāšanai.

Papīra dvieļu ruļļiem var izmantot šādu opciju – atvilktnes ar speciālu dvieļu turētāju.

Ja netīk risinājums ar atvilktni, labi izskatīsies un ērti lietojama būs arī šāda alternatīva – brīvā nišā iebūvēts statīvs.

Pavisam vienkāršs veids, kā roku dvieļus nolikt vienmēr redzamā vietā – pār izlietnes malu, taču šādos gadījumos tas vienmēr jāpārliek uz galda virsmas, kad tek ūdens, lai tas allaž neapšļakstītos.

Dvieļu glabāšanai var izmantot arī virtuves iekārtas atvilktņu rokturus, tikai tad jāizvēlas vieta, lai aizsegtā atvilktne nebūtu viena no biežāk izmantotajām – tad dvielis šeit būs tikai kā traucēklis.

Vēl kāds noderīgs padoms – nodrošinies ar vairākiem roku dvieļiem virtuvē. Ja tas būs tikai viens, tad pēc ilgākas rosīšanās virtuvē tas būs jau ļoti slapjš un nebūs patīkami to atkārtoti izmantot. Vairāki saskaņoti dvieļi arī labi izskatīsies.

Tags

Dvielis Virtuve

Comment Form