Omulība virtuvē: lieli, mazi, apaļi un kantaini ēdamgaldi

Omulība virtuvē: lieli, mazi, apaļi un kantaini ēdamgaldi
Foto: Shutterstock

Virtuve vienmēr ir tā vieta, kur vislabprātāk pulcējas viesi un arī mājinieki. Pie galda vienmēr rosās vislabākās sarunas, tāpēc šīs zonas iekārtošanai jāvelta īpaša uzmanība. Te būs dažas idejas, kādu ēdamgaldu izvēlēties un kā iekārtot šo stūrīti.

Ja tā ir terase, veranda vai vieta, kur logi ir lieli ar skaistu skatu aiz tiem, izvēlies pītas mēbeles ar pieskaņotu ēdamgaldu, tādā veidā pietuvinot sajūtu par sēdēšanu dārzā.

Casual Dining-Coastal Farmhouse

Skandināvu stila interjerā piestāvēs kas lakonisks un vienkāršs, bet reizē mūsdienīgs un stilīgs. Metāla kājas, koka virsma, pieskaņots apgaismojums virs galda un attiecīgi aksesuāri radīs omulīgu noskaņu pat minimālisma iekārtotā interjerā.

Industrial Comedor

Nebūt nav tā, ka ēdamgaldam jābūt lielam. Arī pavisam neliels galdiņš var eleganti iekļauties interjerā un nešķist lieks. Šādos gadījumos vēlams izvēlēties ne īpaši smagnēju un masīvu galdu.

examples

Atjaunotām mēbelēm piemīt savs šarms, tāpēc vērts apsvērt arī šādu domu. Katra galda kāja nokrāsota savā tonī, pieskaņoti krēsli un galdauts, un ar to būs gana, lai mēbele kalpotu kā galvenais aksesuārs virtuves zonā.

Lexington Farmhouse

Telpās, kur vietas varbūt nav tik daudz, kā gribētos, izmanto iespēju izvēlēties neparastāku formu ēdamgaldus, kas tikai atsevišķos gadījumos ļaus pie tā sasēsties vairākiem cilvēkiem, bet ikdienā neaizņems tik daudz vietas.

Springfield House - Adelaide

Ļoti pateicīgs risinājums būs transformējams galds, kas ikdienā aizņem pavisam maz vietas un ir pat vairāk kā plaukts, bet citās reizēs izvelkot pārvēršas krietni lielākā mēbelē.

Orrick Dining Room

Mēdz teikt, ka pie apaļa galda sarunas raisoties vislabāk, tad nu arī šo padomu var ņemt vērā.

Transitional Westchester Cottage

Savukārt izvēloties kantainas formas galdu, pie katras malas nepieciešamības gadījumā varēs sasēsties divi vai pat trīs cilvēki, ko varbūt būtu grūti īstenot pie apaļa galda.

COOGEE

Nelielai ģimenei vai mājoklim, kur nav daudz vietas, var pietikt ar nelielu, apaļas formas galdu, un tādos gadījumos izvēlēties var neparasta dizaina krēslus.

Interiors

Pēdējā laikā ļoti aktuāli ir masīvi, dabīgā koka galdi, ko var ikdienā izmantot arī kā darba zonu.

The home of Karlijn and Pieter

Kāda dizaina ēdamgaldu izvēlēties, ir gaumes jautājums, tomēr ir skaidrs, ka teju jebkurā telpā var atrast tam piemērotu vietu. Ja ne pavisam lielu ēdamgaldu, tad nelielu, kaut stūrī izvietotu gan, un tas savu klātesamību attaisnos katru dienu.

My Houzz: Revamped Flea Market Finds add personality to a Dutch home

Lūk, veiksmīgs piemērs, kā īstenot vēlmi pēc ēdamgalda pat vismazākajā telpā! Viss ir iespējams.

Project in Progress

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka