Iedzīve dažos kvadrātmetros – padomu izlase mazas virtuves iekārtošanai

Iedzīve dažos kvadrātmetros – padomu izlase mazas virtuves iekārtošanai
Foto: Shutterstock

Ne visi var lepoties ar plašu virtuvi, lai tās iekārtojumā varētu izpausties pēc sirds patikas. Nereti pat grūti atrast vietu, kur ierūmēt cepeškrāsni, kur nu vēl domāt par to, kādu ēdamgaldu izvēlēties. Tad nu šajā sakarā kādu noderīgu ieteikumu, par ko varbūt pats līdz šim neesi iedomājies, atradīsi šeit.

Lai pat nelielākajā virtuvē būtu ērti gatavot un atrasties vismaz diviem cilvēkiem vienlaicīgi, no svara ir iekārtojums, un šajā sakarā noderīgus ieteikumus atradīsi gan rakstā par mēbeļu izvietojumu, gan dizaineres veidotā apkopojumā par pamatelemenu ievērošanu.

Protams, visiem virtuvē gribas arī galdu, pie kuras paēst, jo dīvāns to aizvietot īsti nespēj. Tāpēc apkopojumā ar galdiem tieši šādām telpām, atradīsi ne vienu vien ideju, kādus risinājumus vērts meklēt.

Šo un to noderīgu atradīsi rakstā par viltīgiem paņēmieniem, kā mazo telpu padarīt šķietami lielāku, bet bez vērības neatstāj arī priekšlikumus par sienas laukumu izmantošanu mazajā telpā. Ar to dažreiz var panākt ļoti iespaidīgu efektu.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.