Aktuālākās interjera tendences virtuvēs: marmora virsmas un pelēkie toņi
Foto: Shutterstock

Modes tendences tiek ievērotas ne tikai apģērbu dizainā, bet arī interjerā — katru sezonu parādās arvien aktuālāki dizaini, lietas un materiāli, kas kļūst īpaši pieprasīti mājokļa telpas labiekārtošanā. "Tava Māja" šoreiz piedāvā ieskatu virtuves aktuālākajās interjera tendencēs, kas īpaši uzņēmušas apgriezienus tieši ārzemēs.

Piedāvājam aplūkot portāla "Houzz" ieskatu karstākajās virtuves tendencēs šosezon. Iespējams, ka kāds no šiem modes jaunumiem var kļūt par iedvesmu pārvērtībām savā virtuvē.

Koši skapīši un virtuves mēbeles

Kāpēc gan savā virtuvē neienest drosmīgus toņus un košumu? Ja virtuvi krāsosi gaišos toņos, tad košie skapīši īpaši labi izcelsies uz pārējā fona.


Marmora virsmas

Marmora toņi šogad ir īpaši iecienīti. Tie piedod telpai dramatiskumu, eleganci un īpašu odziņu.

Atvērtie skapīši

Skapītis kā uz delnas - tas ne tikai liks mājas saimniekiem sarosīties, lai skapītis allaž būtu kārtīgs, bet piešķirs arī telpai neparastāku izskatu. Ļoti skaisti izskatīsies, ja plauktiņos liksi ne tikai ēdamlietas, bet arī dizaina elementus un skaistus traukus.

Četrstūrainas formas

Virtuves iekārtojumā aktuāla tendence ir to iekārtot četrstūra formā, proti, tiek izmantotas visas sienas, bet pa vidu paliek tukšs laukums. Tāpat šajā stilā izteikts ir vienkāršums, piemēram, skaidras līnijas dizainā.

Slepenie palīglīdzekļi

Modernās iekārtas virtuvē ir neatņemama sastāvdaļa, tāpēc īpaši lielu popularitāti gūst skapīši, kuros ir iebūvētas rozetes.

Pelēkās krāsas uzvaras gājiens

Pelākā krāsa ir aktuāla ne tikai virtuves interjerā, bet arī citās mājokļa telpās. Pelēka krāsa virtuvei piešķirs izsmalcinātības sajūtu un mieru, norāda "Houzz".

Gaismas nozīmīguma akcents

Pēdējā laikā arvien lielāks uzsvars tiek likts uz gaismas objektiem virtuvē. Tās var būt ne tikai neparasta dizaina lampas, bet arī lieli logi, kas nodrošināt dabisko gaismu telpā.

Viss baltā

Šī virtuve viennozīmīgi izsauks pretrunīgas reakcijas, jo vieni teiks, ka šāda virtuve izskatīsies smalki un eleganti, bet citi argumentēs ar tās neprakstiskumu.

Dažādu metālu apvienojums

Virtuvei nav allaž jābūt ieturētai vienā dizainā un toņos - to arī pierāda jaunākā dizaina aktualitāte virtuves interjerā. Plašu popularitāti iegūst dažādu metālu apvienojums gan gaismas objektos, gan ūdenskrānos, gan arī galdu kājās.

Tags

Modes tendences Virtuve

Comment Form