Ciemojoties slavenību virtuvēs: interjera un izkārtojuma idejas, ko vērts aizņemties
Foto: Vida Press

Rosīgākā mājvietas telpa pavisam noteikti ir virtuve – tur top kulinārijas brīnumi, gan eksperimentējot ar garšām, gan arī gatavojot klasiskās vērtības. Virtuves iekārtošana ir grūts uzdevums, jo nepieciešamajiem piederumiem jābūt rokas stiepiena attālumā, atvēlot arī gana daudz rūmes pašam gatavošanas procesam.

Šoreiz esam apkopojuši gaumīgus un praktiskus virtuvju piemērus dažādos slavenību mājokļos. Lielākoties gan šīs virtuves ir plašas, tāpēc saimnieki varējuši izpausties pēc sirds patikas – ja tavā mājvietā plānojas neliela virtuve, vari aizņemties kādu no piederumu kārtošanas idejām, krāsu gammu izvēli un citām lietām.

Apkopotajās fotogrāfijās redzams, ka bieži vien iekārtotas salas tipa virtuves ar plašu gatavošanas zonu, taču nereti "sala" tiek izmantota arī kā otrs ēdamgalds. Šis ir praktisks variants reizēs, kad ierodas viesi, vai arī virtuvēs, kurās nav tik daudz vietas, lai novietotu ēdamgaldu. Jāatceras gan, ka parasti tām liek klāt augstos bāra krēslus, tāpēc šāda ēdienreižu ieturēšana kādam var šķist arī apgrūtinoša.

Runājot par krāsām, iemīļoti ir gaišie toņi. Tam varētu būt arī praktisks pamatojums, jo gaišās virsmas ir daudz vieglāk kopt – uz tumšākas virsmas būs labāk redzami netīrumi vai skrāpējumi. Šajā rakstā vari plašāk iepazīties ar speciālista ieteikumiem, kādu virsmu izvēlēties virtuvē.

Tāpat liela nozīme virtuves interjerā ir arī gaismekļiem, lai gatavošanas process būtu raitāks, kārtīgi varētu saredzēt visus netīrumus un citas lietas. Tomēr gaismekļi ir svarīgi ne tikai praktiskumam, bet arī kā stila elementi. Piemēram, tīņu elka Džastina Bībera savrupmājas virtuvē ir pat 10 lampas, savukārt dziedātājas Bjorkas dzīvokļa virtuvi rotā grezna lustra.

Smelies iedvesmu mājvietas iekārtošanai vai pārkārtošanai! Vēl citus modernus un gaumīgus virtuvju piemērus pasaulē labi atpazīstamu cilvēku mājvietās, lūko šeit.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Iedvesma Interjera idejas Slavenību mājas Virtuve
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form