Dzīve otrā pasaules malā – kādi mājokļi iecienīti ASV
Foto: Vida Press

To, kādas mājas ierasts būvēt mūsu platuma grādos, var nojaust. Taču stilu un gaumes dažādības, kas novērojamas slavenību mājokļos tālākās zemēs, var pārsteigt nesagatavotus.

Iespaidīgs baseins ir teju katra mājokļa neatņemama sastāvdaļa – lielāks vai mazāks, dzīvoklī vai lielā savrupnamā, vieta tam vienmēr tiek atrasta. Un, ja nav baseina, ir milzīgs džakuzi vai grezna vanna telpas vidū.

Ģimenes dzīvei piemērotas noteikti ir mājas ar gana lielu kvadratūru. Tā, lai, ja ne katram sava, tad vismaz katrā stāvā pa vannasistabai. No ekstrām jāpiemin kamīni, lielizmēra televizori, labākajā gadījumā kinozāle, arī vīna pagrabi, personīgās trenažieru zāles, golfa laukumi un katram auto sava garāža. Tādi ir slavenību mājokļi ASV.

Interesanti, ka dārziem gan netiek pievērsta pārlieku liela loma. Lai arī iemītnieki varētu atļauties personīgo dārznieku, kas par augiem parūpējas, visbiežāk tomēr var novērot vien palmas, dažus krūmus un kokus, kas nedaudz piesedz māju un neļauj pārredzēt iemītniekus katram garāmgājējam. Par krāšņām puķudobēm un sakņu dārziņiem slavenības šeit nealkst.

Kas attiecas uz dzīvokļiem, arī tie ar šikumu nav gluži attālināti no savrupnamiem. Plašas istabas, iespaidīgi skati aiz lielajiem logiem, pārdomāts interjers un ekstras novērojamas teju katrā slavenību dzīvoklī.

Tags

Slavenību mājas

Comment Form