Mazā logu mazgāšanas ābece

Mazā logu mazgāšanas ābece
Foto: Shutterstock

Logu mazgāšana rit pilnā sparā – staigājot pa pilsētu, var redzēt cilvēkus, kas, pārliekušies pāri palodzei, cenšas noberzt netīrumus no rūtīm. Tiem, kas atraduši ideālo tīrīšanas līdzekli un veidu, ir veicies, bet tiem, kas to vēl meklē – piedāvājam ieskatīties mazajā logu mazgāšanas ābecē.

Švīkas, pleķi un nosēdumi uz loga rūtīm. Kādus līdzekļus, lai izmanto logu mazgāšanas kūrē? Lai darbi ritētu ātrāk un nenāktos pēc vienas mazgāšanas reizes to atkārtot vēlreiz un vēlreiz, ieskaties gan speciālistu, gan tautas padomos. Kā arī smelies idejas, kādus tīrīšanas līdzekļus izmantot, bet, iespējams, izmēģini to pagatavot pats. Tikai atceries – ja vēlies tīrīšanas darbus apvienot ar mazu "sporta" nodarbību, tad tīrīšanas līdzeklim nav lielas nozīmes, jo ar uzcītīgu beršanu, var notīrīt gandrīz jebkuru traipu.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka