Ēdiena gatavošana šaurībā: padomu izlase, kā iekārtot mazu virtuvi

Ēdiena gatavošana šaurībā: padomu izlase, kā iekārtot mazu virtuvi
Foto: Shutterstock

Dzīvei šaurībā ir savi plusi, jo ir ne tikai mazāk jātīra, bet telpas ir arī omulīgākas. "Tava Māja" no savas padomu vācelītes ir izcēlusi rakstus par mazas virtuves iekārtošanu un trikiem, kas telpai var likt vizuāli izskatīties lielākai.

"Tava Māja" sarūpētajā stāstu krājumā atradīsi ne tikai iemeslus, kāpēc nosliekties par labu mazām telpām, tajā skaitā arī virtuvei, bet arī dizaineres padomus, kas palīdzēs atvieglot krāsu izvēli mazā telpā.

Mazās virtuves saimnieku piespiež domāt radošāk, kā arī meklēt dažādus risinājumus, lai visas ēdiena gatavošanai nepieciešamās lietas saliktu kompakti. Noteikti jāliek aiz auss, ka lielisks palīgs virtuvē būs tieši saliekamais galds, jo tas neaizņems daudz vietas. Šo padomu ņēmusi arī vērā zīmola "Piparmētra" izveidotāja Rebeka Liepiņa, kura mitinās 31 kvadrātmetru mazajā dzīvoklī. Šeit vari aplūkot, kā viņa ir iekārtojusi savu mazo virtuvi.

Svarīga nozīme ir ne tikai mēbeļu izvēlei mazā telpā, bet arī apgaismojumam. Vai zināji, ka virtuves logiem nav vēlams kārt klāt smagus un tumšus aizkarus? Virtuvē vajadzīga gaisma un gaisma telpu padara lielāku, tāpēc noteikti smagnējos aizkarus atstāj citām telpām. Nebaidies virtuvē ievietot arī spoguļu virsmas, jo tie telpu vizuāli paplašinās. Vēl dažus padomus, kā iekārtot mazu virtuvi, lasi šeit.

Savukārt šajā rakstā vari aplūkot padomu izlasi, kā iekārtot ne tikai virtuvi, bet citas mazas telpas, piemēram, viesistabu vai guļamistabu.

Lai izdodas iedvesmoties!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.