Stilīgās konteinermājas: padomi būvniecībā un iedvesmojoši māju piemēri
Foto: Shutterstock

Runājot par māju būvniecību, esam pieraduši pie klasiskajām koka mājām, bet daži cilvēki izvēlas neparastākas mājas – konteinermājas. Tās no neciliem kravas konteineriem pārveidotas par stilīgiem mājokļiem vai pat dārza namiņiem.

"Tava Māja" šoreiz no sava stāstu krājuma ir sarūpējusi rakstus par konteinermājām, kas ir ne tikai oriģinālas un kompaktas, bet arī izturīgas. Turklāt tās ir lielisks piemērs, ka lietām var dot otro dzīvi, proti, ja tās sākotnēji kalpojušas kā kravas konteineri, kuros bijušas dažādas preces, tad pēc tam tās pārveidotas par mājokļiem vai dārza mājām, kurās var uzglabāt dārza darbiem noderīgos instrumentus.

  • Šajā rakstā vari izlasīt speciālista ieteikumus un novērojumus par konteinermāju būvniecību

Katrs savu konteinermāju var uzlabot pēc saviem ieskatiem, lai tā būtu patīkama dzīvošanai. Tajā gluži kā klasiskajā mājā var izveidot logus, durvis, ierīkot nepieciešamās komunikācijas. Tāpat konteinermājas var izveidot pat divos stāvos vai tās pagarināt, vienam konteineram pieprojektējot klāt otru. Skaidrs ir viens – ar konteinermājām var ļoti radoši izpausties.

Rakstā zemāk varēsi lasīt ne tikai šīs būvniecības jomas speciālista viedokli par konteinermājām, bet arī varēsi aplūkot konteinermāju piemērus, kurus esam atlasījuši "Instagram".

View this post on Instagram

A post shared by cay (@cahyonoviandi) on Feb 15, 2020 at 4:37pm PST

Kurš gan būtu teicis, ka konteinermājas nevar izveidot divos stāvos? Lūk, viss ir iespējams!

View this post on Instagram

A post shared by Get Your Plans Below 👇 (@container.buildhome) on Feb 14, 2020 at 7:25am PST

Konteinermāju vari pielāgot savām vēlmēm – varbūt tā kalpos tikai kā vasarnīca, bet, iespējams, tā būs vieta, kur dzīvot visu laiku.

View this post on Instagram

A post shared by CONTAINER HOME PLANS🏠 (@containerhomeshipping) on Feb 12, 2020 at 4:22am PST


Raksta turpinājumā lūko visu par un ap konteinermājām!

Tags

Būvniecība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form