Iespaidīgi: Stila tīrība un nevainojams dizains 1000 kvadrātmetru dzīvoklī
Foto: yaroslavgalant.com

Lai arī šis 1000 kvadrātmetru plašais divstāvu dzīvoklis tika iekārtots pirms teju deviņiem gadiem, tā arhitektūra un dizains joprojām nav zaudējuši aktualitāti.

Iespējams, veiksmes noslēpums ir tajā, ka savulaik pareizi noteiktas prioritātes - vispirms izdomāts interjers, bet tikai pēc tam veikts plānojums, un projekts īstenots dzīvē. Atsakoties no asiem stūriem, agresīvām un spilgtām apdares krāsām, kā arī interjera elementiem, kas ātri iziet no modes, un ņemot vērā visu ģimenes locekļu vēlmes un gaumi, radīts relaksējošs un stilistiski nevainojams mājoklis.

Plašajā penthausā izcili realizēta interjera autora, ukraiņu arhitekta Jaroslava Galanta iecere apvienot četrus galvenos elementus - uguni (kamīns), ūdeni (baseins), gaisu (brīnišķīgais skats pa logu) un zemi (oriģinālā dzīvokļa apzaļumošana).

Veidojot šo dzīvokli, arhitekta galvenais mērķis bija saglabāt stila tīrību un telpas plašumu, vienlaicīgi padarot to maksimāli elastīgu un pielāgojamu mainīgajiem ikdienas apstākļiem. Šis uzdevums ir veiksmīgi īstenots.


Tags

Ciemos Dizains Interjera idejas

Comment Form