Izsmalcināta angļu stila māja, ko iegādājusies aktrise Keita Blanšeta
Foto: Vida Press

Plaši, zaļi lauki, gleznaina apkārtne, senlaicīgi mūri un iespaidīgs interjers – visus šos elementus apvieno Haivilas nams (Highwille House), kuru nesen iegādājusies godalgotā austrāļu aktrise Keita Blanšeta, vēsta Vida Press. Tikpat iespaidīga, cik tās āriene un plašumi, ir arī Lielbritānijā esošās mājas cena – mēļo, ka tās cena nekustamo īpašumu tirgū bijusi vairāk nekā četri miljoni eiro.

Iespaidīgā villa celta 1890. gadā un tai ir 5,2 hektārus liela pieguļošā platība. Uz zaļajiem laukiem un pauguriem, kas ieskauj iespaidīgo celtni, īpaši izceļas Viktorijas stila mājas mūri ar saviem rūsganajiem ķieģeļiem, slīpajiem jumtiem un pagātnes elpas mūra kāpnēm. Iespaidīgais nams atrodas slavenību iemīļotā vietā, Cowborough pilsētiņā, Austrumsaseksā.

Izsmalcināta angļu stila māja, ko iegādājusies aktrise Keita Blanšeta
Foto: Vida Press

Mājai ir piecas dzīvojamās istabas, septiņas guļamistabas, bet tās interjeru it īpaši paspilgtina milzīgas kāpnes, kas darinātas no ozolkoka. Tikpat izsmalcināts ir pārējais interjers, 836 kvadrātmetrus plašajā ēkā ir vairākas gaišas vannasistabas, iespaidīga darbistaba ar savu bibliotēku un vairāki marmora kamīni. Bez daudzajām atpūtas telpām un virtuves, mājai ir arī plaša siltumnīca un pieliekamais vislabākajās 19. gadsimta tradīcijās.

Izsmalcināta angļu stila māja, ko iegādājusies aktrise Keita Blanšeta
Foto: Vida Press

Īpašu uzmanību piesaista telpu iekārtojums – viscaur mājā izliktas iespaidīgas kristāla lustras un klasiska stila mēbeles, kas apvilktas ar pasteļtoņu audumiem. Īpašu odziņu interjeram piešķir arī rustic stila mēbeles – viegli apbružātas kumodes, dažādu krāsu krēsli ēdamistabā un atsegtie, klasiskie dzelzs radiatori.

Tags

Keita Blanšeta Slavenību mājas

Comment Form