Foto: Jūrmalā grezni rekonstruēts arhitektūras piemineklis
Foto: Publicitātes foto

Jūrmalā, Bulduros, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām, top ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs unikālas koncepcijas projekts: pirmā ''wellness'' jeb labsajūtas rezidence – dzīvojamais komplekss ''Muižas nami". Jūlijā durvis vēris pirmais, pilnībā rekonstruētais nams, ko caur atslēgas caurumu iespējams aplūkot arī ''Tava Māja'' lasītājiem.

Kā pirmais rekonstruētais svinīgi atklāts koka nams ķieģeļu sārtā krāsā ar Jūrmalai tik raksturīgo koka apdari, kuras izveidē izmantoti tikai augstākās kvalitātes ekoloģiski celtniecības materiāli. Projekta komplekss sastāv no trim namiem, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka – mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi.

Elegantās rezidences tiek veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu. Apskatot topošā projekta sētu, iztēlē jau var uzburt, kā tajā atradīsies āra trenažieri, kur rezidenču iemītnieki varēs veikt aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai, palīdzot uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesstilu. Kompleksa teritorijā arī tiks audzētas ar smaržu, krāsu un īpašām ārstnieciskajām īpašībām apveltītas ārstnieciskās tējas un augi, lai iedzīvotāji un viņu bērni var tās iepazīt un vajadzības gadījumā izmantot.

''Baltic Sotheby`s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena stāsta, ka vēl pirms pāris gadiem šajā vietā bijusi degradēta vide. "Ir liels prieks, ka Jūrmalā atdzimst tās kādreizējā godība: skaistie nami, un ir šādi, uzņēmīgi cilvēki, kuri uzlabo kopējo vidi, piedāvājot potenciālajiem jūrmalniekiem iespēju justies laimīgiem šādā vietā, kur ir iespējams atgūties no mūsdienu stresa piesātinātās ikdienas, uzturot veselīgu dzīvesveidu sakārtotā, harmoniskā vidē."

Plānots, ka ''Muižas nami'' projekts tiks pabeigts 2016. gada oktobrī – novembrī.

Tags

Jūrmala

Comment Form