Gaišs un omulīgs namiņš, kas iekārtojies stilīgā Losandželosas rajonā
Foto: Vida Press

Saules pielietas istabas, karstās Losandželosas gaišums un baseins, pie kura nesteidzīgi iemalkot kādu kokteili. Tieši tā varētu raksturot dzīvi šajā "Los Feliz" privātmāju rajonā, kas atrodas slavenību iecienītajā Losandželosā, ASV.

Zilas akmens flīzes ved no omulīga foajē uz jau formālāku viesistabu, skaistas koka grīdas un plaukti, bet turpat kamīns, kuram var pieiet klāt no trim pusēm. Gaumīgā Losandželosas māja nudien ir kas tāds, kas piestāvētu nesteidzīgas dzīves baudītājiem. Kā izrādās, šis mājoklis nu jau pieder amerikāņu aktierim Džonam Hemam, seriāla "Mad Men" zvaigznei, vēsta "Vida Press".

Gaišs un omulīgs namiņš, kas iekārtojies stilīgā Losandželosas rajonā
Foto: Vida Press

Bez jau pieminētās viesistabas ar neparasto kamīnu, mājai ir arī četras guļamistabas un tikpat daudz vannasistabu. Galvenajā guļamistabā ir iespaidīgs kamīns, pie kura sildīties vēsākos vasaras vakaros, liela garderobe un vannasistaba ar baltā oša apdari. Arī virtuvē osis nekur nav pazudis – no tā gatavota virtuves iekārta, kas mijas ar marmora elementiem. Bet atpūsties no ikdienas rūpēm var pie mājas esošajā pagalmā – veldzējoties baseinā, grilējot steikus vai pusdienojot ēdamzonā.

Māja ir pietiekami plaša, lai tajā izmitinātu pat nelielu cilvēku pulku – kopējā platība sastāda gandrīz 335 kvadrātmetrus. Turklāt jaunajam saimniekam tā izmaksājusi ne mazumiņu vien. Par "Los Feliz" omulīgo namiņu Džonam Hemam nācies šķirties no 3,4 miljoniem dolāru (aptuveni 3,23 miljoni eiro).

Tags

Slavenību mājas

Comment Form