Pārspīlēti balta un netipiska dzīvojamā māja Beverlihilsā
Foto: Vida Press

Ietekmīgi cilvēki nebaidās nopelnīto naudu investēt mājokļos, to pierāda arī aktiera Orlando Blūma jaunā mājvieta, kas no visiem iespējamiem leņķiem rosina domāt, ka īpašuma vērtība mērāma vairākos miljonos.

Beverlihilsā slietā arhitektūra īpaša ar to, ka tā ir vienstāvīga, un logu, kādus tos ierasts redzēt, šeit nemaz nav. Tā vietā teju pa visu ārējo sienu ir stiklojums, kas ļauj telpā ieplūst gaismai. 370 kvadrātmetrus plašā māja iekļauj četras guļamistabas. Ar skaitu nav apdalītas arī vannasistabas – tās šajā ēkā ir četras, taču iespaidīgākā daudzuprāt varētu šķist viesistaba ar dziļāk zemē iebūvēto sēžamo zonu – mīkstajiem dīvāniem un galdiņu vidū. Šāds koncepts noteikti nav no biežāk redzētajiem, un varbūt tieši tas uzrunājis aktiera gaumi par labu šim mājoklim.

Šķiet, ka aktierim labpatīk baudīt diskotēkas noskaņu, vismaz tādu iespēju piedāvā LED apgaismojums, kas nakts stundās telpas izgaismo gluži kā naktsklubā. Aktieris iecienījis dzīvot visai gaišā vidē – tikai grīda nav balta, viss pārējais gluži kā apsnidzis, vien ar dažiem spilgtiem aksesuāriem, kas atdzīvina sterilo interjeru.

Pārspīlēti balta un netipiska dzīvojamā māja Beverlihilsā
Foto: Vida Press

Ne mazāk glaimojoši skati paveras ārpus telpām – tirkīzā ūdens pielietais peldbaseins, baltas mīkstās mēbeles zem klajas debess un biezi dzīvžogi, kas neļauj nevienam svešām acīm caurredzēt slavenības mājas dzīvi.

Par mitināšanos šādā mājvietā, aktierim nācies šķirties no septiņiem miljoniem ASV dolāru, informē ''Vida Press''.

Tags

Slavenību mājas

Comment Form