Foto: Apbrīnojami glauns dzīvoklis otrpus okeānam
Foto: Vida Press

Atvērt logu un ieraudzīt mūžīgi kustībā esošo Losandželosu pie savām kājām – tāds skats ik rītu paveras no šīs mājvietas balkona. Aicinām ''Tava Māja" lasītājus iepazīsties ar modernu un elegantu dzīvokli ASV, kura burvību veido dažādu individuālu un kopīgu elementu sajaukums.

Kāpēc dzīvoklī jābūt vienai vannasistabai, ja var iebūvēt veselas trīs? Pelēki baltās granīta vannas un ģimenes fotogrāfijas piešķir šai telpai gan eleganci un krāšņumu, gan arī vienkāršību un mājīgumu. Ja negribas baudīt ūdens relaksāciju zem jumta, tad pagalmā esošais baseins ar zviļņiem mājiniekiem kalpo kā pilnvērtīgs šādas atpūtas aizstājējs.

Krāsas un gaisma lielā mērā ietekmē dzīvokļa auru un valdošo atmosfēru. Par gaismu un arī plašumu visa dzīvokļa platībā rūpējas logi – no grīdas līdz pat griestiem aptuveni 3,5 metru augstumā. Gan visas istabas, gan arī sienas, kuras nav logu stiklotas, aizpildītas ar dažādiem fotoattēliem, izmantojot tos kā vienotu stila elementu visā mājvietā un radot piederības sajūtu. Runājot par krāsām, dzīvokļa interjerā izmantota pārsvarā gaišo toņu tonalitāte ar balto, gaiši pelēko, brūno, oranžo, krēmkrāsas u.c.

Foto: Apbrīnojami glauns dzīvoklis otrpus okeānam
Foto: Vida Press

Šajos apartamentos nav vienkārša skapja. Ir vesela istaba, kas iekārtota kā vieta, kurā sakarināt apģērbu pa krāsām vai variācijām, izkārtot apavus pēc izmēriem un veidiem, kā arī glauni uzglabāt somas un rotaslietas. Visu garderobi iespējams apskatīt, apgriežoties ap savu asi!

Parasti ēdamistabās galvenais elements ir galds, taču šajā dzīvoklī tikpat liela nozīmē vērsta lustrai, turklāt ne šādai tādai, bet kristāla lustrai! Šāda gaismekļa iekļaušana ēdamistabas interjerā piešķir ikdienas ēdienreizēm svētku sajūtu. Arī pati gatavošanas vieta neatpaliek no maltītes ieturēšanas vietas – darba virsmas virtuvē spīd un laistās elegancē un kvarcā. Par dzīvokļa luksusa stāvokli vēsta arī fakts, ka pieejami sulaiņa pakalpojumi, brīnumains skats pa logu itin visās dzīvokļa pusēs, kā arī noslēpumaini vīna pagrabi.

Rezidence, kurā atrodas 367 m2 plašais dzīvoklis, celta 2010. gadā, informē ''Vida Press". Šī brīža īpašniece Jolanda Hadida nolēmusi eleganto dzīvokli nodot kāda cita rokās un piedāvā to iegādāties par aptuveni 4 miljoniem eiro ($4,590,000).

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas Slavenību mājas

Comment Form