Lauku noskaņa pilsētvidē: mežā ieskauta savrupmāja Losandželosā
Foto: Vida Press

Paskatoties uz šo savrupnamu, gribas jautāt – kas lācītim vēderā? Šis, no ārpuses vienkāršais, taču tajā pašā laikā glaunais nams, kuru aizklāj koki un krūmi, ietver visu, ko sirds kāro – lielas guļamistabas, izsasmalcinātu ēdamistabu, rūpīgi koptu dārzu un dažādas vietas atpūtai. Iepazīsties un smelies kādu ideju arī sev!

Savrupmājās īpašnieks ir aktieris un producents Deivids Ārkets, kurš piedalījies dažādās pasaulslavenās filmās, piemēram, šausmu filmās ''Kliedziens''. Kā vēsta "Vida Press", mājas vērtība noteikta aptuveni 7,5 miljonu eiro vērtībā ($8,450,000), savukārt mājas platība mērāma nedaudz vairāk kā 900 m2.

No ārpuses tā atgādina sapņu namiņu meža vidū, un pirmajā brīdī it nekas neliecina, ka tās atrašanās vieta varētu būt industriālā Losandželosa. No lielāka tāluma māju būtu pat grūti saredzēt, jo visapkārt apstādīti dažādi košumkrūmi un augi. Aiz savrupmājas izveidota vieta, kur pavadīt laiku svaigā gaisā – gan čalojot, vienkāršā, taču gaumīga lapenītē, gan arī baudot ūdens priekus pie baseina. Tāpat šajā mājā iespējams rīta kafiju malkot uz nelielas, flīzētas terases.

Savrupmājas interjerā lielākoties pavīd koks dažādās izpausmēs. Piemēram, galds, durvis, gulta un krēsli ir tieši no šī materiāla. Krāsu variācijas katrā istabā ir atšķirīgas, radot sajūtu, ka katrai telpai un istabai ir savs stāsts. Tapetes klātas gan lillā, gan sarkanos, gan arī zilos toņos.

Gandrīz katras istabas vidū novietots galds, kura izmēri un augstums atkarīgs no pielietojuma. Neskatoties uz to, ka mājā izveidota grezna ēdamistaba, arī virtuves interjerā ietverts neliels, kvadrāta formas galdiņš ar augstajiem krēsliem, kas kalpo kā vieta, kur pakavēt laiku pavāram vai arī ieturēt maltīti nelielākā kompānijā.

Māja ir pilnībā piemērota viesu uzņemšanai, jo šajā divu stāvu ēkā ir septiņas guļamistabas. Vēl patīkama ziņa, ka arī katram no ciemiņiem ir iespēja nomazgāties citā vannasistabā, jo arī tās šeit nav mazums, precīzāk – astoņas. Šī savrupmāja ietver ne tikai standarta mājvietu telpas, kā guļamistaba, viesistaba un virtuve, bet arī nestandarta vietas, piemēram, personīgo bibliotēku, relaksācijas procedūru telpu, brīnumaini mierīgu dīķi un brīvā dabā labiekārtotu kamīna vietu.

Tags

Losandželosa Slavenību mājas

Comment Form