Dzīve treilerī, uz ūdens un miniatūrā telpā: neparasti iekārtotas mājas apkārt zemeslodei
Foto: Vida Press/Publicitātes foto/Vida Press

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku meklē veidus, kā dzīvot citādāk, neparastāk kā citi. Plašus dzīvokļus un trīsstāvīgas mājas nomaina mazizmēra omulība un sīkas nianses, kas piesaista gan vietējo cilvēku, gan arī pasaules mēroga uzmanību. Tāpat pilnvērtīgi dzīvot var ne tikai uz zemes, bet arī ūdens – turpinājumā lasi par dažādām interesantām dzīvojamajām mājām apkārt zemeslodei!

Portālā "Tava Māja" ikdienā lasītājiem stāstām par darbīgiem un ar izdomu apveltītiem cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri māju būvniecībā un interjera izveidē liek lietā radošas pieejas.

Jau vēlreiz šī stāstu izlase pierāda, ka dzīvot var ļoti daudzās neparastās vietās, ja tās veiksmīgi pārbūvē un izveido – esam stāstījuši par dzīvošanu senās baznīcās, stilīgos treileros, izbijušās garāžās, labiekārtotos konteineros un pat siltumnīcās!

Kaimiņvalstī Igaunijā radīti dažādi interesanti māju piemēri – iekārtota gan dzīvošanai piemērota māja uz ūdens, gan izveidots miniatūrs namiņš, kurš pat ieguvis arhitektūras balvu, gan arī uzbūvēta neparasta biroja ēka, kurā katram sīkumam, katram stiprinājumam un mazākajai detaļai ir liela nozīme.

Tāpat vienā dienā pavisam parasta mājele var kļūt par pārsteidzoši neparastu īpašumu. Tāda veiksme uzspīdējusi kāda Bristoles nama īpašniecei – ticis atklāts, ka vienu viņas mājas vienu sienu rotā slavenā Benksija grafiti krāsojums. Plašāk ar neparasto stāstu iepazīsties šeit.

Katrai no šīm mājām ir savs stāsts, un tas ir ne tikai par ēku, bet gan dzīvesstilu kopumā. Lasi un iedvesmojies!

Tags

Brīvdienu māja

Comment Form