No pieticības līdz greznībai – 10 dažādi mājokļi Londonā

No pieticības līdz greznībai – 10 dažādi mājokļi Londonā
Foto: Vida Press

Nekur nepastāv vienveidība. Tādi mājokļi, kādi raksturīgi, piemēram, Londonai, nav Ņujorkā vai otrādi. Var būt kādas līdzīgās iezīmes, tomēr ir kaut kādas nianses, kas nodod mājokļa izcelsmes vietu.

Pārskatot ''Tava Māja'' stāstu arhīvu, atradām 10 interesantus stāstus par mājokļiem enerģijas kūsājošajā Londonā, Lielbritānijā. Stāstu krājumā ir viss, sākot no pieklusinātos toņos iekārtota dzīvokļa, beidzot ar šiku un pārbagātībā iekārtotu muižu. Arī stilu dažādība ir aizraujoša. Cik viens dzīvoklis atturīgs un pat nedaudz skandināvisks, tik otrs smalks un greznībā tīts.

Šajos stāstos var tvert ne vienu vien iedvesmu arī sev. Piemēram, mansarda dzīvoklis parāda, kā defektu pārvērst par efektu un šķietami neproporcionālās telpas izmantot tā, ka vietas pietiek visam. Pārsteigums neizpaliks arī pēc dzīvokļa izbijušā tramvaju depo apskates. Savukārt smalko lietu cienītāji var novērtēt, kā muižas atjauno vienā no Eiropas metropolēm.

Novērtē īpašumus Londonā un iedvesmojies!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka