No prezidenta mājas līdz dzīvoklim rūpnīcā – dažādi mājokļi kaimiņzemē Lietuvā

No prezidenta mājas līdz dzīvoklim rūpnīcā – dažādi mājokļi kaimiņzemē Lietuvā
Foto: L. Garbačiausko nuotr.

Viena no ceļošanas sastāvdaļām ir mājokļu novērtēšana, un pat ja tā ir kaimiņzeme, tāpat gana interesanti palūkot, kā tad iecienījuši dzīvot ļaudis šajās robežās.

''Tava Māja'' stāstu arhīvā ir pat vairāki plašāki ieskati lietuviešu mājokļos – privātmājās un dzīvokļos – tāpēc nebūs pat jābrauc ekskursijā, kaut nelielu priekšstatu var gūt šajā virtuālajā ekskursijā.

Dažādība aizrauj. Lai arī prezidentes Daļas Grībauskaites māja vēl ir tikai tapšanas stadijā, ziņkārīgākie jau var ielūkoties pirmajās vizualizācijās un spriest par grezno dzīvi kādā privātmāju rajonā, netālu no galvaspilsētas. Stāstu krājumā ir arī kas pieticīgāks, piemēram, daži dzīvokļi. Viens no tiem pavisam radoši iekārtots, jo atrodas izbijušā rūpnīcā.

Novērtē lietuviešu arhitektūru, gaumi interjera iekārtošanā un iedvesmojies pārvērtībām savā mājoklī!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka