Foto: Namiņš ar skatu uz Cūkkārpas ekspresi

Foto: Namiņš ar skatu uz Cūkkārpas ekspresi
Foto: Vida Press

Dzelzceļa fani, sarosieties, Skotijā šobrīd pārdošanai pieteikts kāds īpašums nelielā zvejnieku ciematiņā pie pašām sliedēm! Vēl īpašāku šo mājiņu padara fakts, ka tai garām regulāri nobrauc vilciens ar tvaika lokomotīvi, ko pasaulslavenā pusaugu burvja Harija Potera fani pazīst kā Cūkkārpas ekspresi.

Nelielais namiņš atrodas ainaviskā vietā Mallaigas ciematiņā Skotijā. No īpašuma paveroties elpu aizraujošs skats uz mazajām Eiga, Rama, Maka un Kannas salām, kā arī uz Skaijas salas dienvidu galu, vēsta "Vida Press".

Māja būvēta 1935. gadā un tajā dzīvojis dzelzceļnieks, kurš uzraudzījis un apkalpojis vilcienu signālkasti. Tā atradusies nepilnus 20 metrus no namiņa, līdz astoņdesmitajos gados tika demontēta.

Foto: Namiņš ar skatu uz Cūkkārpas ekspresi
Foto: Vida Press

Namiņš nav liels, tomēr tajā ir viss dzīvošanai nepieciešamais – teju 70 kvadrātmetros vieta atrasta gan virtuvei un dzīvojamajai istabai, gan trīs guļamistabām, turklāt bēniņu telpu varot izbūvēt kā vēl vienu istabu, apgalvo mākleris. Ap ēku ir iekopts neliels dārziņš ar atpūtas zonu. Par šo "komplektu", kurā, kā jau teikts, ietilpst arī ekskluzīva iespēja regulāri nolūkoties uz Cūkkārpas ekspreša garām slīdošajiem vagoniem, īpašuma jaunajam saimniekam būs jāšķiras no aptuveni 183 tūkstošiem eiro.

Mallaigas ciems dibināts 19. gadsimta četrdesmitajos gados, kad augstdzimušais Lords Lovats sadalīja savā īpašumā esošo piekrastes fermu atsevišķos zemes gabalos un aicināja savus kalpus apmesties tajos un izveidot zvejniekciemu, raksta "Vida Press". Tagad tur ir ļoti darbīga zivsaimniecības osta un prāmju terminālis.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka