Uz Vecrīgas jumtiem un Temzu: 13 skaisti mājokļi ar iespaidīgiem skatiem aiz loga

Uz Vecrīgas jumtiem un Temzu: 13 skaisti mājokļi ar iespaidīgiem skatiem aiz loga
Foto: Vida Press

Nenoliedzami, mājokļa telpu izmēri, interjers un cena ir svarīgākie faktori, kas liek izvēlēties starp vienu un otru dzīvesvietu, taču nevar aizmirst arī par skatu, kas paveras aiz palodzes vai balkona margām. Kamēr vieni lūkojas uz iespaidīgu arhitektūru vai ūdens viļņošanos, citiem skats ir daudz pieticīgāks, taču šoreiz esam krājumos izmeklējuši stāstus par mājām, kuru skati ir viens par otru krāšņāki.

Apburošs skats ir mājvietas pievienotā vērtība, tomēr saprotams, ka par šo skatu nākas arī piemaksāt ievērojamu summu. Princips ir tāds pats, kā dodoties ceļojumā – jo skaistāks skats pa viesnīcas numuriņa logu, jo plašāk jāver vaļā maciņa saturs. Ja skats pa logu ir patiesi acīm tīkams, liela uzmanība mājokļos tiek pievērsta rāmjiem un to izmēriem, lai tas izceltos vēl vairāk.


Iedomāties, kāda ir dzīve ar skatu uz Temzu vai steidzīgajām Ņujorkas ielām, nevienam nav liegts, taču mājokļus ar iespaidīgām lauku un pilsētvides ainavām iespējams atrast arī Latvijā, piemēram, ar skatu uz Vecrīgas daudzveidīgajiem tornīšiem, Ziedoņdārzu vai pat Turaidas pili. Savos izmēros tās ir ļoti dažādas, sākot no mazām mājiņām un nelieliem dzīvokļiem līdz plašām villām, kuras lepojas savu atrašanās vietu.

Taču skats aiz loga nav vienīgais iemesls, kāpēc šīs dzīvesvietas ir izceļamas. Tās pārsteidz arī ar savdabīgiem interjera risinājumiem, tīkamām detaļām, krāsu izvēli un telpas izmantojumu. Aizņemies kādu ideju arī savas mājvietas remontam!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.