10 skaisti dzīvokļi Latvijā un saimnieku daudzveidīgie iekārtošanas stāsti
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Vārds "mājas" ietver ne tikai vietu, kurā pagatavot ēst un izgulēties, bet arī sajūtas un cilvēkus. Aiz katra skaistā mājokļa iekārtojuma stāv darbīgi ļaudis, kuri izvēlējušies vismazāko detaļu, krāsas un nianses. No "Tava Māja" krājumiem esam izcēluši 10 stāstus par mājokļiem un to saimniekiem, kuri ļāvuši ikvienam interesentam ielūkoties viņu dzīves telpās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Apmeklējot dažādus dzīvokļus galvaspilsētā un tuvējā apkārtnē, var teikt – cik cilvēku, tik dažādu mājokļu. Katram dzīvoklim ir savs šarms un odziņa, piemēram, vienam tās ir zaļās telpu rotas, citam izvēlētā interjera krāsa, bet vēl kādam gaumīgi un praktiski risinājumi mājvietas iekārtošanā. Teju visi saimnieki savas mājvietas tīkamo kopskatu panākuši, pievēršot uzmanību šķietamiem sīkumiem, piemēram, trauciņiem, svečturiem, pakaramajiem un kādiem ornamentiem. Dažādas aizņemšanās vērtas idejas no dzīvesvietām Latvijas robežās atradīsi šajā rakstā.

Taču mājvieta nav tikai mēbeļu un interjera detaļu glīts izkārtojums – tā ir arī kā atvērta grāmata, kas var daudz pastāstīt par mājas saimniekiem, piemēram, viņu raksturu un interesēm. Lai gan arī iekārtojumu iespējams mainīt pēc sirds patikas, nevar noliegt, ka tieši tādā vidē mājinieki kādu brīdi dzīvojuši un jutušies vislabāk. Ko īsti interjers vēstī par cilvēku, lasi te, savukārt šajā rakstā vari iepazīties ar lietām, kuras ciemiņi pamana uzreiz, ienākot ne reizi neapmeklētā vietā.

Turpinājumā apskati fotogrāfijas no dažādiem galvaspilsētā un tuvumā esošiem dzīvokļiem, kuros laika gaitā viesojies portāls "Tava Māja". Taču, ja arī tu esi manījis kādu skaistu mājokli, kura stāstu būtu vērts dzirdēt arī citiem, raksti par to komentāru sadaļā vai arī e-pastā: maja@delfi.lv.

Tags

Dzīvoklis Iedvesma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form