Skandināvu stila pērles: pieci stāsti par gaumīgiem dzīvokļiem Rīgā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Mazāk ir vairāk – šis uzstādījums mājokļos kļūst arvien populārāks. Saimnieki izvēlas ienest savās dzīvesvietās atturīgā skandināvu stila vēsmas, iekārtojot savu īpašumu tā, lai tas nebūtu pārblīvēts, bet tajā pašā laikā nezustu omulības sajūta un praktiskums. "Tava Māja" šoreiz ir sarūpējusi stāstus par dzīvokļiem Rīgā, kuros jūtams skandinālu stila pieskāriens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā savulaik ieskicēja interjera dizainere Anda Andžāne, skandināvu stilā vissvarīgākais ir praktiskums, bet dizains ir sekundārs. Tāpat šo stilu raksturo vienkāršība un funkcionalitāte. Runājot par krāsu salikumiem, lielā cieņā skandināvu stilā ir baltā, pelēkā vai melnā krāsa. Plašāk par to, kas slēpjas zem jēdziena ''skandināvu stils", lūko šeit. Savukārt šeit vari lasīt dažādu telpu iekārtošanas padomus atturīgajā skandināvu stilā.

Arī Rīgā ir mājokļi, kuros jūtamas skandināvu stila iezīmes. "Tava Māja" ir viesojusies pie saimniekiem, kuri labprāt atklāja to, kā pašu spēkiem iekārtojuši ģimenes ligzdiņu, kādus īpašus dekorus ir izvēlējušies interjera papildināšanai un kur smēlušies iedvesmu interjera izveidei. Rakstā zemāk varēsi lasīt stāstu par Liepiņu ģimeni, kas reiz dzīvoja 31 kvadrātmetru mazā dzīvoklī, aplūkot dekoratores Baibas Prindules-Rences skandināvu stila oāzi un paviesoties vēl citos mājokļos.

Turpinājumā vari "virtuāli" paciemoties kādā no dzīvokļiem un smelties idejas arī savam interjera iekārtojumam!

Tags

Interjera idejas Interjera minimums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form