Kā fēnikss no pelniem: 11 īpašumi Latvijā, kas paglābti no sabrukšanas
Foto: publicitātes foto

Cilvēki mūsdienās arvien vairāk novērtē vēsturiskās vērtības un piešķir tām jaunu elpu. Tā vietā, lai iegādātos jaunu un tikko kā pabeigtu māju – cilvēki izvēlas senilus namus, kurus vajag atjaunot.

Šoreiz esam sarūpējuši rakstus par īpašumiem Latvijā, kas ieguvuši otro elpu. Tie ir arī stāsti par uzņēmīgiem cilvēkiem, kas ir pielikuši neizmērojamas pūles un finanses, lai īpašumu saglābtu. Ja arī tu vēlies iegādāties lauku īpašumu, bet vēl svārsties par savu izvēli, šeit vari izlasīt arhitekta Ginta Sūnas norādītos būtiskākos aspektus, kas jāizvērtē, pirms iegādāties lauku īpašumu. Savukārt šeit vari iepazīties ar apdares meistara Igora Dacjuka viedokli par ēku atjaunošanu un mūsdienu būvniecību.

"Tava Māja" stāstu lādē varēsi izlasīt 11 interesantus un apbrīnas vērtus īpašumu atjaunošanas stāstus, izzināt saimnieku lielākos izaicinājumus un grūtības, kā arī aplūkot fotogrāfijas pirms atjaunošanas un pēc. Stāsti ir ne tikai par privātmājām, bet arī vēsturiskām muižām, veciem šķūnīšiem un pat siltumnīcu.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Brīvdienu māja Lauku sēta
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form