Visa iedzīve 28 kvadrātmetros: stilīgs un pārdomāts galvaspilsētas dzīvoklis
Foto: Privātais arhīvs

Mājokļa izmēri lielā mērā atkarīgi no iedzīvotāju skaita – jo mazāk cilvēku, jo mazāka telpa nepieciešama. Šoreiz ielūkosimies kādā kompaktā mājoklī Rīgas centrā, kurā iedzīve gaumīgi iekārtota 28 kvadrātmetros.

Kā sarunā ar portālu "Tava Māja" pastāstīja "AVER Brokerage" Nekustamo īpašumu aģente Elīna Slaidiņa, mājoklis ir paša īpašnieka dizaina šedevrs. "To raksturo nepilnus četrus metrus augsti griesti, gaišs un mājīgs interjers, kas no senatnīga ir kļuvis par mūsdienīgu," teic Slaidiņa.

Šis mājoklis parāda – lai satilpinātu visu iedzīvei nepieciešamo, nebūt nav vajadzīga ārkārtīgi milzīga platība! Tas sastāv no virtuves, kas apvienota ar ēdamzonu, izolētas guļamistabas, kas kalpo arī kā viesistaba, un kompaktas vannasistabas.

  • Kā esam stāstījuši iepriekš, dzīvošanai var pietikt arī ar 12 kvadrātmeru telpu. Ielūkojies šajā rakstā un iepazīsties ar Juritas stāstu, kura no komforta Rīgā pārcēlās uz Liepāju un šaurību vistiešākajā nozīmē.

Dzīvoklī dominē koks. Mājokli ir koka logi, durvis, kā arī ir atjaunoti senie koka grīdas dēļi. Tāpat neatņemama interjera sastāvdaļa ir krāsns, kas uzfrišināta ar mūsdienīgiem elementiem. Savukārt, runājot par krāsām, šajā mājoklī dota priekšroka saulainiem akcentiem. Šeit mēbelēs, gaismekļos un citos elementos mijas pelēkais, baltais un dzeltenais, radot skandināviski mierīgu, bet tajā pašā laikā modernu noskaņu.

"Izmantoti praktiski risinājumi dzīvokļa iekārtošanā, kas ļauj kompaktā mājoklī paplašināt telpu un vienlaicīgi sniedz iespēju atrast glabātuvi visām savām mantām," teic Slaidiņa. Kā redzams fotogrāfijās, virtuvē rūmes taupīšanai atrasts praktisks un asprātīgs risinājums – tur iespējams ne tikai krēslus saliktā veidā novietot pie sienas, bet arī bet arī nolocīt galdu, kas ļauj iegūt papildu telpu reizēs, kad nepieciešams plašums (piemēram, svinībās). Ierobežotās vietas dēļ veļasmašīnai atrasta vieta virtuvē, taču nezinātājs to nemaz neatradīs – nomaskēšanai izmantotas tāda paša dizaina durtiņas kā citiem skapjiem.

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas

Comment Form