11 pārdomāti un šiki dzīvokļi galvaspilsētas gaumē
Foto: Privātais arhīvs/Matīss Lazdāns/Publicitātes foto

Vai esi kādreiz pavērojis cilvēkus, kas aizelsušies no mašīnas ceļ ārā dažādas mantas un nes tās uz savu jauno mājokli? Vai arī tev kādreiz gribējies pa atslēgas caurumu paskatīties, kur viņi liek skaistās grīdas lampas un kam izmanto tik daudz krāsu bundžu? Šoreiz pavērsim durvis 11 galvaspilsētas dzīvokļiem un paskatīsimies, kā cilvēkiem tīk tos iekārtot.

Kamēr vieni lauza galvu, kā pāris desmitos kvadrātmetru ietilpināt visu sadzīvei nepieciešamo, citi saskaras ar plašo mājvietu problēmām – kā tajās saglabāt mājīgumu un omulību. Runājot par saglabāšanu, ir cilvēki, kas, iekārojoties jaunā mājvietā, labprāt atstāj kādu autentisku detaļu. Kā piemēru var minēt Zani un Normundu, kas savā kompaktajā mājvietā sienām ļāvuši rotāties ķieģeļos.

Cik cilvēku, tik mājokļu stilu. Vairākos galvaspilsētas dzīvokļos cieņā ir pasaulē izplatītais skandināvu minimālisms, taču netrūkt iemītnieku, kas savās dzīvesvietās miksē vairākus stilus vai dod priekšroku industriālam interjeram. Ja arī tu šobrīd meklē savai dzīves telpai piemērotāko stilu vai arī esi ieinteresēts, kā atsvaidzināt interjeru ar jaunām vēsmām savā tagadējā mājvietā, ielūkojies šajā rakstā.

Taču turpinājumā apskati dažādus skaistus dzīvokļus Rīgā, kuros noteikti atradīsi, kur pieķert aci!

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form