Grezni savrupnami un omulīgi dzīvokļi: kādas mājvietas iecienījuši Latvijā atpazīstami ļaudis
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Katrā jomā ir kāds profesionālis, kurš ar savu darbu un veikumiem izpelnījies sabiedrības uzmanību un atzinību. Daži no viņiem ir gatavi zinātkārākos ielaist savā privātajā telpā, parādot vidi, kurā pavada savu ikdienu. Šoreiz notrauksim putekļus "Tava Māja" arhīva rakstiem par Latvijā atpazīstamu cilvēku mājokļiem, kuros viņi reiz mitinājušies vai dzīvo vēl šodien.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kamēr vieni dzīvo villās un savrupmājās, citi iekārtojušies gan plašos, gan arī kompaktākos dzīvokļos, katru detaļu pārdomājot līdz pēdējam sīkumam. Kā sacījis Armands Simsons, četristabu dzīvoklis Mārupē, kurā dzīvo ar sievu Ivetu un četrām meitiņām, ir īstena miera osta. Pirms tam viņi vismaz 10 gadus dzīvojuši Ikšķilē, taču, ģimenei paplašinoties, miteklis kļuvis par šauru, kā arī izbraukāt uz Rīgu darba vajadzībām kļuva sarežģītāk.

Savukārt modes dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes dzīvoklis izskatās kā no žurnālu glancētajām lappusēm. Mājoklī netrūkst telpaugu, kuru iegāde ir neliela dizaineres aizraušanās, kā arī ģimenes fotogrāfiju, kas ir ne tikai skaists papildinājums telpai, bet arī ikvienam viesim dod nedaudz plašāku ieskatu viņas dzīvē.

Turpinājumā pavērsim plašāk arī citu sabiedrībā atpazīstamu cilvēku mājvietu durvis un ieskatīsimies, kas aiz tām slēpjas.

Tags

Dzīvoklis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form