Dzīve šaurībā: trīs stāsti par miniatūriem dzīvokļiem Latvijā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Maza dzīvokļa iekārtošana nav nekāda neiespējamā misija un arī pasaules gals – tos var iekārtot ļoti kompakti, gaumīgi un skaisti. Par to iespējams pārliecināties arī "Tava Māja" sarūpētajā rakstu kolekcijā, kurā esam izcēluši trīs stāstus par miniatūriem dzīvokļiem Latvijā. To dzīvojamās telpas izmēri nav lielāki par 31 kvadrātmetru.

Divi no šiem dzīvokļiem ir Rīgā, bet viens – Liepājā, turklāt par katru saimniekiem ir īpašs stāsts. Tie dalās ne tikai padomos, kā kompakti visu šādā mazā mājoklī iekārtot, bet arī atklāj, kur smēlušies iedvesmu mājokļa iekārtojumam.

Ļoti noderīgas idejas mazu dzīvokļu iekārtošanai vari aplūkot arī šajā padomu izlasē. Tajā atradīsi ne tikai vērā ņemamus dizaineres padomus mazu telpu interjeriem, atbilstošāko krāsu izvēlei, bet arī varēsi izlasīt, kas ir izplatītākie plašuma sajūtas zagļi un cik daudz vai maz telpas patiesībā vajag dzīvošanai. Lai gan bieži dzirdēta sūrošanās par mazām telpām un to mīnusiem – šādām telpām ir arī ļoti daudz plusu, piemēram, tās būs krietni vien mājīgākas, tās varēs ātrāk iztīrīt, nemaz nerunājot par to, ka šādas telpas piespiež radoši domāt, jo saimniekiem ir jānāk klājā ar risinājumiem viskompaktākajam iekārtojumam. Pamatotus iemeslus, kāpēc šaurībā dzīvot ir labāk nekā mājā, lasi šeit.

Savukārt rakstos zemāk dodies virtuālā ceļojumā pa šiem miniatūrajiem un skaistajiem mājokļiem!

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas Interjera minimums Mazs dzīvoklis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form