Plašs un moderns dzīvoklis Rīgā, kur tumšais mijas ar gaišo
Foto: Publicitātes foto

Dzīvokļi ir ārkārtīgi dažādi – viens pārsteidz ar interjeru, cits – praktisko iekārtojumu, bet vēl kādam ir dažādas nianses, kas to padara īpaši neparastu. Šoreiz ielūkosimies kādā Rīgas dzīvoklī un papētīsim, kādi iekārtojuma risinājumi un citas interesantas detaļas tajā atrodamas.

Kā portālu "Tava Māja" informēja nekustamo īpašumu aģente Zane Žīgure, dzīvoklī pietiek vietas visiem – gan ģimenes locekļiem, gan arī ciemiņiem. Mājoklī ir trīs izolētas istabas, taču viesistabā un virtuvē ieturēts atvērtā tipa koncepts – tās savienotas bez durvīm. Tāpat ir neliela garderobe un saimniecības telpa.

Kā redzams, virtuvē atrasta vieta ne tikai cepeškārsnij un plītij, bet arī vīna ledusskapim, kas var kalpot kā interesants un gaumīgs papildinājums, ja saimniekiem šis dzēriens iet pie sirds. Kā minēts iepriekš, virtuve un viesistaba atrodas vienā telpā, tāpēc atdalīšanai labi kalpo flīzētā ēdiena gatavošanas vietas grīda, kas skaidri novelk līniju, kur viena zona pāriet citā. Runājot par atpūtas istabas grīdu, to gaumīgi klāj koka parkets, savukārt interesants elements telpā ir eko kamīns.

Ja cilvēki savu ikdienu izvēlas pavadīt dzīvoklī, daudzu uzstādījums ir – mājoklim jābūt terasei vai balkonam, lai varētu vēlmju brīžos iziet laukā. Šī dzīvokļa terase ir aptuveni astoņus kvadrātmetrus liela, taču pietiekami, lai būtu vieta galdiņam ar diviem krēsliem.

Interesantas ir arī interjerā izvēlētās krāsas. Pārsvarā dominē trīs – baltā, melnā un brūnā, taču šur un tur pavīd arī bēši toņi. Lai gan interjerā daudzi no melnās krāsas baidās, šajā virtuvē redzams, ka telpu iespējams glīti iekārtot pat ogles melnumā.

Žīgure teic, ka šobrīd viena no izolētajām telpā ierīkota kā darba/atpūtas istaba, bet otrā – atrasta vieta gultai, kumodei un elegantām lampām. Ar dažādiem interjera elementiem izceļas arī guļamistaba, piemēram, spoguli, kas šajā telpā ir teju pa pus sienu un var noderēt pucēšanās laikā, vāzēm un naktgaldiņu lampām.

Dzīvoklī ir arī divas vannasistabas, taču abās nav jābaidās, ka, ziemas rītā izkāpjot no gultas, varētu salt pēdas – tās aprīkotas ar apsildāmo grīdu. Tāpat vannasistabā ir arī spoguļi ar siltuma efektu, kas nozīmē, ka tie neaizsvīst.

Turpinājumā neliels ieskats plašajā mājoklī. Iespējams, atradīsi kādu noderīgu ideju arī savai dzīvesvietai!

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas Krāsas interjerā

Comment Form