Foto: Interjera elementiem pārbagāts dzīvoklis Rīgas centrā
Foto: Publicitātes foto

Krāsu izvēle mājoklī ir ārkārtīgi svarīga. Bieži vien tiek meklēti risinājumi, kā maigus toņus apvienot ar izteiksmīgiem akcentiem, lai mierīgie pasteļtoņi iegūtu jaunu elpu. Lūk, skaists dzīvoklis Rīgas centrā, kur acīm apstāties pie interesantiem interjera elementiem.

Kā portālu "Tava Māja" informēja nekustamo īpašumu aģente Zane Cielaviņa, mūsdienīgā plānojuma trīsistabu dzīvoklis atrodas renovētā mūra mājā Rīgas centrā. Tam ir divas guļamistabas, viesistaba, kas apvienota ar virtuvi un ēdamzonu, kā arī vannasistaba un neliela palīgtelpa.

Šīs mājvietas veiksmīgā kopskata noslēpums meklējams mūsdienīgā interjerā, kas iet roku rokā ar stilīgiem akcentiem. Uzmanības vērts ir sienas pulkstenis viesistabā, turpat blakus esošais ģeometriskajām figūrām klātais paklājs, kā arī viscaur mājoklī esošie gaismekļi.

Runājot par dīvānu, tā ir viena no centrālajām un uzmanību piesaistošākajām mēbelēm šajā dzīvoklī. Tas veiksmīgi sader ar netipisko sienu krāsu – to izvēlēts krāsot nevis ierasti baltu vai bēšu, bet gan pelēcīgi violetu, veidojot metālisku piesitienu.

Pelēcīgi violetā krāsa ieturēta arī virtuves skapīšos, kas abas telpas zonas vienmērīgi savieno. Teju viss virtuvē nepieciešamais šajā variantā izvietots pie vienas sienas, taču turpat esošais apaļā varianta ēdamgalds nodrošina iespēju nepieciešamības gadījumā pie tā apsēsties ne tikai saimniekiem, bet arī ciemiņiem.

  • Ielūkojies šajā rakstā un uzzini, kādi ieguvumi ir dažādu izmēru un formu ēdamgaldiem.

Omulību dzīvoklī mēģināts radīt arī ar dažādām gleznām un interesantiem veidojumiem pie sienām. Tos iespējams skatīt, sākot no priekšnama un beidzot ar guļamistabu, kurā arī ieturēts līdzīga stila iepriekš minētais sienu krāsojums. Šajā guļamistabā atrasta vieta ne tikai gultai, bet arī spogulim, pie kura sakopt sevi dienas gaitām, gan arī nelielam naktsgaldiņam.

Tags

Dzīvoklis

Comment Form