Galvaspilsētas centra pērles: 14 acīm tīkami dzīvokļi Rīgas sirdī
Foto: Publicitātes foto/Privātais arhīvs

Sākot no pavisam nelieliem mājokļiem, kuros praktiski izmantots katrs centimetrs, un beidzot par pilīm miniatūrās versijās, kas no griestiem līdz grīdai laistās zeltā – tieši tik dažādi ir dzīvokļi galvaspilsētas centrā. Lai nebūtu tikai prātā jāiztēlojas, kā tajos varētu izskatīties, piedāvājam dzīvokļos virtuāli paviesoties pašiem, atrādot 14 mājvietas, kuru durvis laiku pa laikam esam vēruši "Tava Māja" lasītājiem.

Dažas mājvietas atrodamas Vecrīgas korēs, kamēr citas – zaļojošos iekšpagalmos netālu no čalām piepildītākā galvaspilsētas rajona. Tās visas kā viena piemērotas dzīvošanai, taču tajās skaidri redzamas saimnieku dažādās gaumes, piemēram, kurš lielāku akcentu licis telpaugiem, sīkām detaļām un minimālismam, bet kurš vēlējies masīvas mēbeles, greznus dekorus un devis priekšroku dzīvesvietai divos stāvos. Vietā arī teiciens – neskati vīru pēc cepures, jo daudzas moderna interjera pērles slēpjas tieši aiz vēsturisko ēku fasādēm.

Iespējams, šobrīd nebūt nedomā par remontdarbiem savā mājoklī, taču nevar izslēgt iespējamību, ka to apskate rosinās aizstaigāt līdz tuvākajam būvmateriālu un vai interjera preču veikalam. Protams, daudzas lietas uztaisāmas paša spēkiem – 26 krēslu, lampu, skapju, plauktu, kā arī citu priekšmetu un mēbeļu pamācības lūko šajā rakstā.

Kā cilvēki dzīvo kaimiņos un vai viņu pusē tiešām zāle ir zaļāka, uzzini zemāk apkopotajos stāstos!

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form