Dizaina pērle: mūsdienīgs dzīvoklis Tallinā, kas atrodas 1913. gadā celtā mājā
Foto: Kinnisvara24.ee / Kurg&Korsten

Lietuvā un Igaunijā netrūkst fantastisku dzīvokļu, kuros var pašpikot kādas dizaina idejas, un arī šoreiz esam sarūpējuši kādu dizaina pērli no mūsu kaimiņiem. Tas būs dzīvoklis Tallinas centrā, kas atrodas 1913. gadā celtā mājā.

Šis dārgakmens atrodas koka mājā, kas celta 1913. gadā, bet nu atjaunota, turklāt šai mājai ir kultūras pieminekļa statuss, atsaucoties uz nekustamo īpašumu portālu " Kinnisvara24", vēsta "Delfi Dekor". Divstāvu mājoklis atrodas Kadriorgu apkaimē. To 1913. gadā projektējis arhitekts O. Šots, kas savulaik devis ļoti lielu ieguldījumu apkaimes attīstībā. Medijs uzsver – pārvērtību rezultāts ir lielisks, un tam viennozīmīgi var piekrist.

Par 101,13 kvadrātmetrus plašā dzīvokļa dizainu parūpējusies dizainere Aete Piela. Kā raksta "Delfi Dekor", šeit modernais stils satiek vēsturisko. Medijs īpaši izceļ parketa "skujiņas" grīdu, griestu karnīzes, durvis un radiatorus, kas lieliski izskatās ar mūsdienīgajiem interjera elementiem. No šī dzīvokļa var aizgūt arī kādas idejas savam mājokļa iekārtojumam, piemēram, gleznas var nelikt pie sienas, bet gan atstutēt uz kāda skapīša.

Kā īpašais dzīvokļa bonuss tiek pieminēts dārzs, kur var atpūsties no pilsētas kūsājošās dzīves. Lūko galerijā zemāk ne tikai pašu dzīvokļa iekārtojumu, bet arī tā bonusu – dārzu!

Foto ieskats dzīvoklī:

Tags

Dzīvoklis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form