Kā iztīrīt sveķu traipus no lamināta grīdas?
Foto: PantherMedia/Scanpix

Kam gan negadās apgāzt vai izkustināt degošās sveces, kas aizdedzinātas par godu svētkiem. Šādās situācijās, kad sveces karstie traipi ir nopilējuši uz grīdas, nepavisam nevajag samierināties ar mūžīgajiem pleķiem, jo tos pavisam viegli var novērst.

Nepieciešamais sveces traipu novēršanai:

  • Papīra salvetes vai sausa lupatiņa
  • Plastmasas lāpstiņa vai špaktele
  • Lamināta grīdas tīrīšanas līdzeklis

Atbrīvojot lamināta grīdas virsmu no sveces traipiem, vispirms ir jāļauj tiem nožūt. Nav nepieciešamība tos censties notīrīt, pirms tie ir izžuvuši, jo svaigi nopilējušo sveci tādā veidā izsmērēsi pa grīdu vēl vairāk.

Kad traipi ir nožuvuši, izmanto plastmasas lāpstiņu vai špakteli, un nokasi visu lieko. Noteikti neizmanto metāla, vai kāda cita metāliska kausējuma instrumentu, jo tas var sabojāt grīdas virsmu.

Ar plastmasas instrumenta palīdzību nokasi traipus, bet vislabāk to darīt, skrāpējot tos vienā virzienā, nevis šurp un atpakaļ, citādi grīdu var saskrāpēt.

Atbrīvo grīdu no noslaucītajiem sveces traipiem.

Izmantojot lamināta tīrīšanas līdzekli un salveti, notīri ''ievainoto'' grīdas vietu, lai tā atkal spīdētu un mirdzētu kā sākotnēji.

Video pamācība:

Tags

Grīdas kopšana Lamināts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form