Video: Kā no galda tenisa bumbiņām izveidot mājīgu gaismiņu virteni?
Foto: Shutterstock

Rudens tumšie vakari tā vien vilina mājoklī iedegt vairāk gaismas un radīt mājīgāku noskaņu. Ja labpatīk pašam radoši izpausties, noteikti vērts izmēģināt šo elementāro pamācību gaismiņu virtenes izveidei no galda tenisa bumbiņām.

Nepieciešams:

  • LED gaismu virtene;
  • Galda tenisa bumbiņas;
  • Papīra nazis.
Šķiet neticami, ka no šiem trīs elementiem var izveidot virteni, turklāt nevienam pat neradīsies aizdomas, ka izmantotas galda tenisa bumbiņas, jo virtene izskatās gluži tāda pati, kā veikalos iegādājamās.

Pirmais solis ir izstiept lampiņu virteni, lai tā nekur nebūtu sapiņķerējusies un katra lampiņa būtu viegli pieejama.

Katrai tenisa bumbiņai ar papīra naža palīdzību iegriež vienu nelielu strīpiņu un tad otru pretējā virzienā pāri, lai izveidotos neliels krustiņš. Izveidotajā bumbiņas caurumā jāiesprauž virtenes lampiņa. Soli pa solim, šīs darbības atkārtojot ar visām bumbiņām, un virtene būs pārveidota līdz nepazīšanai.

Video pamācība:

Portāls ''Tava Māja'' iesaka!

Gaismiņu virtene izskatīsies divtik interesanta, ja bumbiņas nokrāsosi krāsainas – divās vai trīs krāsās veidota virtene būs dzīvespriecīgāka un vairāk piemērota, piemēram, bērnistabai.

Var izmantot arī krāsainu LED lampiņu virteni, tad nevajadzēs krāsot pašas bumbiņas, jo gaisma pati iekrāsos katru bumbiņu.

Comment Form