Mīkstie ķiseņi ne tikai saldam miegam – idejas spilvenu izmantošanai
Foto: Shutterstock

Vai esi iedomājies, ka spilvens var būt noderīgs ne tikai saldam miedziņam un skaistam gultas klājumam, bet arī citiem nolūkiem, piemēram, mīkstākam beņķim, atzveltnei un telpas dekoratīviem nolūkiem? Smelies iedvesmu no šiem piemēriem un atrodi spilveniem radošu pielietojumu!

Iespējams, kāds pieturēsies pie klasiskā izmantojuma, dekoratīvos spilvenus izmantot vien gultas klājumā, un arī šī nav tas sliktākais variants.

A photo posted by @judymbrowndesigns on Apr 25, 2016 at 4:03am PDT

Ja koridorā ir novietots beņķītis, lai būtu ērtāk pārvilkt apavus, bet tas nav diez ko ērts, ir vērts šo mēbeli papildināt kādu mīkstu spilvenu.

Pat tad, ja soliņš ir gana ērts, kāds spilvens uz tā mēbelei liks izskatīties krietni interesantāk.

Lielāks vai mazāks, plānāks vai biezāks, bet spilvenam vieta var atrasties arī uz kāda koka krēsla, kas varbūt nav tas pats ērtākais ilgstošai sēdēšanai.

Some new kilim #pillows are online this weekend, take a look! #bedroom#home#bohochic#jungalowstyle#finditstyleit#dscolor#kilimpillow#bedroomdecor#bohemian#thatsdarling#bohochic#bohohome#dstexture#boholuxe#apartmenttherapy#decordetails#kilimpillows#interiorstyling#bohemian#rustic#largepillows#throwpillows#vintagegoods#vintagetextiles#pinkrooms#whiteinteriors#turkishrugs#turkishkilims#friday#goodmorning#

A photo posted by Sheepsroad Kilims (@sheepsroad) on Apr 25, 2016 at 3:32am PDT

Kā redzams, spilveni kā koši aksesuāri var ļoti labi izskatīsies ne tikai gultas klājumā un uz dīvāna, bet arī plauktos.

Ar daudziem ķiseņiem vērts nodrošināties kaut vai tāpēc vien, ka ballītēs, kad mājās sanākuši vairāk viesi, kā sēdvietas, tie labi noderēs izlikšanai uz zemes, lai viesiem nav neērti jāsēž uz grīdas.

Blue Dreams 💙 #interior #love #inspiration #boho

A photo posted by House of Fairies (@houseofairies) on Apr 24, 2016 at 7:10pm PDT

No daudziem spilveniem var izveidot ļoti omulīgu pasēdēšanas zonu, piemēram, ziemas dārza zonā vai bērnistabā kādā tukšajā nostūrītī.

Ja mājās ir lielāka palodzes, uz kuras var arī apsēsties, tur noteikti vērts nolikt pa kādam spilvenam. Tie atgādinās par iespēju tur omulīgi pasēdēt.

A photo posted by Karolina Halik (@karohalik) on Apr 24, 2016 at 4:00pm PDT

Tags

Spilveni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form