Video: Kā pārkrāsot pītās dārza mēbeles
Foto: Shutterstock

Pītās dārza mēbeles ir viens no labākajiem risinājumiem, ko izvēlēties zvilnēšanai uz balkona, terases vai dārzā. Ar laiku oriģinālais pinums saulē izbalē, krāsa vairs nav tik glīta, bet tas nenozīmē, ka jāpērk jaunas mēbeles. Pārkrāso, un tās atkal izskatīsies kā jaunas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms ķeries klāt pie mēbeļu nopūšanas ar krāsu, vajadzētu sagatavot gan vietu, kur to darīt, gan nodrošināties ar visiem rīkiem. Pārkrāsošanai nepieciešams:

  • Krāsa aerosolā;
  • Silts ziepjūdens;
  • Sūklis;
  • Plēve;
  • Aizsargbrilles;
  • Dārza un koka mēbeļu kopšanas un aizsardzības līdzeklis.

Vispirms nomazgā pītās mēbeles ar siltā ziepjūdenī samērcētu sūkli. Ja ir kādi traipi, noteikti tos nomazgā, ja klūdziņu starpās kaut kas saķepis, iztīri spraugas. Pēc mazgāšanas ļauj mēbelēm pilnībā nožūt.

Pēc tam mēbeles apstrādā ar aizsardzības līdzekli, ņemot talkā tīru, sausu lupatiņu vai labāk sūkli. Iezied mēbeli ar līdzekli no visām pusēm, tad krāsa ilgāk saglabāsies. Pēc iesmērēšanas atstāj mēbeli pilnībā nožūt.

Tad seko pats svarīgākais – nopūšana ar krāsu. Te gan jāņem vērā, ka to vislabāk darīt iekštelpās, citādi vējš krāsu pūtīs prom un krāsojums nebūs vienmērīgs. Krāsojot iekštelpās, izklāj uz grīdas un sienām plēvi, lai neapskādētu citas virsmas ar krāsu. Atkarībā no tā, cik gaišu vai tumšu vēlies jauno krāsojumu, atkārto krāsas pūšanu divās vai trīs kārtās. Centies krāsu pūst vienmērīgi, turot flakoniņu visu laiku vienādā attālumā no mēbeles.

Atstāj mēbeles nožūt uz vairākām stundām, vislabāk diennakti.

Video pamācība:

Tags

Dārza mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form