Siltumam un liegai gaismai – gaumīgi ierosinājumi sveču noformējumiem
Foto: Shutterstock

Novembris viennozīmīgi ir laiks, kad visbiežāk mājās aizdedzam svecītes un sildāmies mazo liesmiņu radītajā omulībā. Šis laiks godam jāizmanto, tāpēc iedvesmojies no šiem atrastajiem piemēriem un izveido kādu sveču kompozīciju mājās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vai tās būtu sveces metāla ietvariņos vai paredzētas likšanai svečturos, negrēko ar šī noteikuma izpildi, citādi nejauši sabojāsi mēbeles virsmu ar sveču paliekām. Vispraktiskāk būt, ja sveces iegādāsies jau uzreiz burciņās vai trauciņos, tādējādi atmetot domu, kur tās izvietot. Ja nu tomēr tā gadījies, liec lietā šos padomus.

Ļoti labi izskatīsies, ja dažāda augstuma sveces saliksi kādā paplātē, kuru nav žēl apskādēt. Tas nekas, ka vasks satecēs – tas noformējumu padarīs tikai oriģinālāku.

Arī kokteiļglāzes var kalpot kā svečturi. Oriģināli!

A photo posted by Siret Bankier (@siret.b) on Nov 9, 2016 at 11:22am PST

Garās sveces ļoti labi izskatīsies, ja būs saliktas stikla pudelēs.

A photo posted by Laura (@laura_kotryna) on Nov 9, 2016 at 11:21am PST

Paplātes vietā var izmantot arī kādu lēzenu un lielu šķīvi, liekot sveces vienu pie otras viducī.

Māla paplātes un šķīvīši ideāli saskanēs ar baltas krāsas svecēm.

Kāds atradis pavisam interesantu pielietojumu cepamajai formai!

Tējas sveces pašas par sevi ir diezgan necilas, tāpēc tās labāk izlikt kādā svečturī, piemēram, traukā ar attiecīga izmēra iedobītēm katrai svecei.

A photo posted by Sabrina (@hopesweethope) on Nov 9, 2016 at 12:13pm PST

Tējas sveces ļoti labi izskatīsies arī koka bluķītī vai apsūnojušā pagalē saliktas, tikai iepriekš jāizveido iedobītes.

Ja mājās ieplānota kāda omulīga pasēdēšana draugu lokā, izmanto iespēju mājās radīt omulīgu noskaņu ar svecēm. Saliec tās uz kāpnēm, raugoties, lai tas būtu droši.

A photo posted by Ann (@ancherdesign) on Nov 9, 2016 at 10:04pm PST

Ja mājās ir antīkās kristāla glāzes, izmanto tās kā svečturus. Gaismu spēles būs ļoti gaumīgas.

Ja neviens svečturis nav tev pa prātam, ar līmes pistoli glāzītei apkārt salīmē koka zariņus, un svečturis uzreiz iegūs pavisam citu veidolu.

Stikla kupolos var ielikt svecīti mazākā glāzītē vai trauciņā un apkārt tam sabērt smiltis, mākslīgo sniegu, akmentiņus, gliemežvākus, riekstus vai ko citu, kas dekoratīvi izskatās.

Ja sveces esi nolēmis izliet pats, pamācību, kā to darīt, atradīsi šeit, bet idejai aizlienē šo paraugu, kur vasks saliets gliemežvākos.

Tags

Sveces Svečturis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form