Eleganta svētku rota no bumbiņām un metāla pakaramā
Foto: Shutterstock

Līdz ar pirmās adventes sagaidīšanu, katra mājās pamazām top kāds skaists dekors par godu Ziemassvētkiem. Ar oriģinālu ideju, kā no diviem materiāliem izveidot rotājumu, padalījusies arī DELFI lasītāja Made.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Idejas autore Made Šalme savu video padomu atsūtījusi konkursam ar pašdarināto adventes dekoru atrādīšanu. Tā kā dekora izveide izskatās gaužām vienkārša, atrādām to arī ''Tava Māja'' lasītāju lokam, ja nu gadījumā vēl pietrūkst kāds rotājums. Šis derēs gan kā adventes vainags, gan kā iekarināms dekors pie durvīm vai sienas.

Šāda dekora izveidei nepieciešamas vien eglīšu bumbas un metāla pakaramais, ko izmantot kā stiepli.

Kad nepieciešamais sagatavots, ķeries klāt pie pakaramā izjaukšanas. Vispirms paplet to, lai tas izvērsts vairāk apļa formā un pēc tam atrullē galu, kas ir kā āķis pakarināšanai. Pa vienu galu uzver pa bumbai, pamīšus uzverot arī citas krāsas. Katru bumbiņu uzver caur stiprinājumu, kurā paredzēts iesiet lentīti iekāršanai eglītē. Bumbiņas uz stieples ver labi daudz un cieši vienu pie otras, lai veidojas bagātīgs vainags un stieple nekur nav redzama.

Vienu galu pietin klāt tam, kur ir āķa izliekums, saglabājot to, lai gatavo dekorāciju pēc tam vieglāk iekarināt vēlamajā vietā. Ja vēlies, beigās aptin starp bumbām arī kādu lenti, kā to rāda video autore, savukārt pakarāmā āķi var notīt ar kādu striķi vai lentu, lai neredzās metāls.

Tags

Pašgatavoti rotājumi Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form